روز درخشش ملت؛

ولایتی: ملت بزرگ ایران پیروز انتخابات است

تهران- ایرنا- رییس مرکز تحقیقات استراتژیک، پیروز نهایی انتخابات را ملت ایران دانست و گفت: انتخابات عامل وحدت و نمایش اقتدار نظام و کشور است و مسیر روشن و نورانی ایران اسلامی با حمایت مردم، رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و همت مسئولان ادامه خواهد یافت.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، علی اکبر ولایتی روز جمعه پس از شرکت در انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در جمع خبرنگاران این مطلب را بیان کرد.
وی افزود: همانگونه که تعبیر مقام معظم رهبری(مد ظله العالی ) بوده، پیروز نهایی انتخابات، ملت ایران است و از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی و در تمامی صحنه ها ملت بزرگ ایران با رای خود، برگ زرین افتخارات کشور را ورق زدند و این بار نیز با حضور خود در تعیین سرنوشت کشور مشارکت خواهند داشت.
رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد تصریح کرد: بی تردید نظام مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی ایران به عنوان مستقل ترین کشور، به پشتوانه مردمی تمامی اهداف ایران اسلامی را به پیش برده و بر خلاف طراحی ها و توطئه های دشمنان، حضور با شکوه مردم موجب ناکامی دوباره آنان خواهد شد.
ولایتی بر توجه و پایبندی همه افراد به قانون تاکید و تصریح کرد: انتخابات، عامل وحدت و نمایش اقتدار نظام و کشور است و یقینا مسیر روشن و نورانی ایران اسلامی با حمایت مردم، رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و همت مسئولان ادامه خواهد یافت.
سیام**2021**1429
دریافت:داود مرادپور**انتشار:محسن طاهرزاده

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال