روز درخشش ملت؛

برگزاری جلسه پشتیبانی ارتباطی انتخابات در شرکت مخابرات ایران

تهران - ایرنا - جلسه ویدئو کنفرانس پشتیبانی ارتباطات در انتخابات با حضور مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در این شرکت در حال انجام است.

به گزارش روز جمعه ایرنا از امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، این جلسه که از صبح امروز (جمعه) همزمان با برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراها شروع شده و تا پایان زمان رای گیری ادامه دارد، مدیران مناطق شرکت مخابرات ایران، گزارشی از وضعیت برگزاری انتخابات و برقراری ارتباطات در منطقه خود ارائه داده اند و در صورت وجود اختلال ارتباطی با هماهنگی های صورت گرفته، به صورت آنلاین رفع می شود.
سراییان مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در این جلسه گفت: وجود یک شبکه پایدار، امن و مطمئن در انتخابات امروز به مسئولان، این باور و اطمینان را می دهد که در تقویت هر چه بیشتر فناوری اطلاعات(آی تی IT ) و ارتباطات و فناوری اطلاعات ( آی سی تیICT ) کشور بکوشند.
وی افزود: هم افزایی و یکپارچگی تمام متولیان ارتباطات کشور در این انتخابات، سنگ بنایی ست تا شفافیت، سرعت و دقت عمل در انتخابات به حداکثر رسیده و درصد الکترونیکی شدن انتخابات در آینده بیشتر شود.
کارگزار معاون حقوقی و تنظیم مقررات نیز خاطرنشان کرد: از حدود چهار ماه پیش با هزاران نفر ساعت کار کارشناسی و با همکاری وزارت ارتباطات، شرکت ارتباطات زیرساخت، استانداری ها ، وزارت کشور ، همراه اول و سایر اپراتورها تمام تمهیدات لازم برای برقراری ارتباطات در انتخابات به صورت امن و پایدار اندیشیده شده است و به همین دلیل از تمام همکاران در شرکت مخابرات ایران که در این راستا تلاش مثال زدنی داشتند، تشکر و قدردانی می کنم .
گفتنی ست این جلسه به منظور پایش مستمر شاخص های کیفی برقراری ارتباطات و پایداری شبکه تا پایان زمان رای گیری ادامه دارد.
در این جلسه «سراییان» مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، «کارگزار» معاون حقوقی و تنظیم مقررات، «خلیلی» مدیر امور شبکه، «براری» معاون امور استان های وزارت ارتباطات، «بیدخام» مدیرکل روابط عمومی، «امینی» مدیرکل حراست، مدیران ارشد ستادی شرکت مخابرات ایران و مدیران مناطق و معاونین شبکه و امور فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران در تمامی استان ها به صورت ویدیو کنفرانس حضور دارند.
برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
IRNAeco@
https://t.me/irnaeco
اقتصام**9132**1561**تنظیم: فرزانه سلامت بخش**انتشار: مژگان توانا

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال