روز درخشش ملت؛

واعظی: مناظره ها باعث بیداری قشری شد که برای شرکت در انتخابات تردید داشتند

تهران ـ ایرنا ـ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت:مناظره ها و اتفاقاتی که در روزهای پایانی تبلیغات کاندیداها افتاد، باعث بیداری قشری شد که برای شرکت در انتخابات تردید داشتند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، «محمود واعظی» برای شرکت در د وازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در جماران حاضر شد و رای خود را به صندوق انداخت.
وی درباره فضای تبلیغاتی روزهای آخر اظهارداشت:مشارکت بالا، انسجام و آرامش حاکم در حوزه های انتخابات، نشان از پیشرفت کشور است و این امر بیانگر این است که هر کاندیدا پس از پیروزی در انتخابات باید کارهای بزرگی برای کشور انجام دهد. .
وزیر ارتباطات با بیان اینکه کابینه دولت یازدهم از حضور گسترده مردم پای صندوق های رای خشنود است، افزود: نتیجه این مشارکت گسترده هر چه که باشد برای ما قابل قبول است.
واعظی درباره تاثیر فضای مجازی بر انتخاب مردم و استفاده کاندیداها از فضای مجازی نیز گفت: کاندیداها همواره باید اصول اخلاقی را حفظ کنند و برای کسب رای نمی توانند اصول اخلاقی خود را زیرپا بگذارند و سابقه این افراد نشان می دهد که با چه مواردی موافق و با چه موارد مخالف هستند.
وی اظهارداشت: متاسفانه برخی بداخلاقی ها که در این مدت انجام شد لطمه زیادی به جامعه وارد کرد و نشان داد که افراد برای کسب رای چه اقداماتی را انجام می دهند.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز(جمعه) در حدود 63 هزار و 500 شعبه اخذ رای در سراسر کشور آغاز شد.
56 میلیون و 410 هزارو 234 نفر واجد شرایط لازم رای دادن هستند از این تعداد یک میلیون و 350 هزار و 294 هزار نفر رأی اولی هستند که امروز می توانند با مراجعه به شعب اخذ رای در سراسر کشور آرای خود را به صندوق بریزند.
سیام**6539**9132**خبرنگار: یحیی معماری**انتشار:مرضیه فاتحی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال