روز درخشش ملت؛

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی: انتخابات استحکام نظام را تقویت می کند

تهران - ایرنا - نماینده مجلس شورای اسلامی در دوره هشتم ونهم گفت: انتخابات ریاست جمهوری پشتوانه قدرت و نظام جمهوری اسلامی و تقویت کننده کشور در منطقه و جهان است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، «الیاس نادران» صبح امروز (جمعه) با حضور در مسجد بزرگ نارمک برای شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: حضور گسترده مردم برای شرکت در انتخابات وحدت ملی و انسجام داخلی را تقویت می کند و امیدوارم طرفداران نامزدها نیز بعد از انتخابات رقابت را به رفاقت تبدیل کنند.
وی گفت: امیدوارم نامزد منتخب مردم برای پس از تصدی پست ریاست جمهوری پیگیر مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم باشد و از این فرصت برای از بین بردن چالش های اجتماعی و زخم های کهنه استفاده کند تا یکپارچگی ملی در تمام سطوح دیده شود.
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد که پس از تعیین تکلیف رئیس جمهور منتخب مردم طرفداران نامزدها سعی کنند به گونه ای عمل کنند تا شاهد اتفاقات ناپسند سال 88 نباشیم و یکپارچگی و وحدت مردم و نظام حفظ شود.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز(جمعه) در حدود 63 هزار و 500 شعبه اخذ رای در سراسر کشور آغاز شد.
سیام**9029**9132**خبرنگار: مهدی موذن**انتشار:مرضیه فاتحی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال