روز درخشش ملت؛

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همراه با کارگران شیشه مینا آرای خود را به صندوق انداخت/ ما با شماییم،اعتماد و انتظار داریم

تهران ـ ایرنا ـ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آرای خود را به صندوق سیار در کارخانه شیشه مینا واقع در کیلومتر چهار جاده مخصوص کرج انداخت.

به گزارش ایرنا، «علی ربیعی» روز جمعه با هیات همراه به منظور شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر تهران در کارخانه شیشه مینا حاضر شد و به همراه کارگران این کارخانه، رای خود را به صندوق انداخت.
وی پس از شرکت در انتخابات در کانال شخصی تلگرام خود نوشت: « امروز با کارگران رای خود را به صندوق ریختم. در کنار کوره ۹۰۰ درجه، سختی کار و جانکاهی و رنج معیشت را با امید و اعتماد به آینده در کنار هم دیدم. کارگر آذری، دور از چشم مدیرش آهسته در گوشم گفت: ' زندگی سخت است اما ، ما با شماییم. اعتماد و انتظار داریم.'
«من با شوق و بغض با خدا زمزمه می کنم: خدایا، در میان این همه هیاهو و سختی، امید و توانایی مان را بیفزا.»
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز(جمعه) در حدود 63 هزار و 500 شعبه اخذ رای در سراسر کشور آغاز شد.
56 میلیون و 410 هزار و 234 نفر واجد شرایط لازم رای دادن هستند. از این تعداد یک میلیون و 350 هزار و 294 هزار نفر رأی اولی هستند که امروز می توانند با مراجعه به شعب اخذ رای در سراسر کشور آرای خود را به صندوق بریزند.
اقتصام**9123*9132*1561**خبرنگار: زهره دریغ گفتار** انتشار:مژگان توانا

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال