روز درخشش ملت؛

معاون وزیر ارتباطات:حضور حداکثری مردم در انتخابات سرنوشت بهتری را برای کشور رقم می زند

تهران - ایرنا - معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات سرنوشت بهتری را برای کشور رقم می زند.

خسرو فرحی ، که برای شرکت در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر تهران در یکی از حوزه های انتخاباتی حضور یافته بود ، افزود: امیدواریم آرای مردم استمرار خدمات دولت را در زمینه های مختلف تداوم بخشد و به امید خداوند به مشکلات فائق آییم.
وی اظهار داشت: من هم مانند همه ایرانیان علاقه مند به شرکت در انتخابات و تعیین سرنوشت کشورم هستم و وظیفه شرعی و ملی خود می دانم که در انتخابات حضور داشته باشم.
مدیرعامل پست بانک ایران ادامه داد: امیدواریم نتیجه رای گیری بتواند برای مردم و کشور مفید باشد.
وی به هموطنان توصیه کرد که با توجه به وضعیت و موقعیت کنونی کشور و همچنین برای اعتلای آن در انتخابات حضور فعال داشته باشند و آرای خود را به منظور سربلندی و آبادانی ایران در صندوق های رای بیندازند.
وی ادامه داد: حضور حداکثری مردم در انتخابات در صحنه های بین الملل موقعیت های مناسبی را برای کشور ما ثبت خواهد کرد که موجب افزایش مبادلات سیاسی و اقتصادی خواهد شد.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز(جمعه) در 63 هزار و 500 شعبه اخذ رای در سراسر کشور آغاز شد.
درانتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی 56 میلیون و 410 هزارو 234 نفر واجد شرایط رای دادن هستند که امروز با مراجعه به شعب اخذ رای در سراسر کشور آرای خود را به صندوق های رای می اندازند .
در این دوره از انتخابات، یک میلیون و 350 هزار و 294 نفر برای نخستین بار می توانند در انتخابات شرکت می کنند.
اجتمام *2181*7268
خبرنگار: ناهید حاجی خانی**انتشار : مرضیه فاتحی
*آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaej

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال