پنجعلی: پرسپولیس مدعی قهرمانی در آسیا است

تهران- ایرنا- کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس با نمایش یک عملکرد خوب مقابل الوحده امارات نشان داد مدعی قهرمانی در آسیا هم خواهد بود.

محمد پنجعلی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: پرسپولیس مقابل الوحده بازی بسیار زیبایی را به نمایش گذاشت و شاید این صعود از قهرمانی شیرین تر شد.
وی ادامه داد: الوحده هم مقابل پرسپولیس فوتبال زیبایی را ارائه کرد و این مساله باعث زیبا شدن مسابقه شد.
کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دیدار با لخویا گفت: پرسپولیس در مقابل لخویا هم شانس زیادی برای موفقیت دارد و به این تیم امید زیادی دارم.
وی تصریح کرد: پرسپولیس خریدهای بسیار خوبی در این فصل داشته است و به اعتقاد من با این بازیکنان پرسپولیس در صورت پیروزی مقابل لخویا مدعی قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود.
پنجعلی در خصوص مسابقات لیگ برتر اظهار کرد: امسال پرسپولیس فراتر از سطح لیگ ظاهر شد و این مساله را از اختلاف امتیاز با تیم های دیگر می توان فهمید.
وی افزود: منشا و خلیل زاده بازیکنان بسیار خوبی بودند که برای فصل‌ آینده جذب شدند و امیدوارم روند جذب بازیکنان خوب ادامه داشته باشد.
تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی 4 بر 2 مقابل الوحده موفق شد به دور بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند. این تیم باید در مرحله بعد در روزهای 2 و 9 خرداد در دو دیدار رفت و برگشت به مصاف لخویا قطر برود.
آخرین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2017 در حال برگزاری است.
'برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.'
ورزشی **9118**1379**1584
خبرنگار: سید جواد بشیری، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال