جشنواره روابط عمومی های استان قزوین برگزار می شود

قزوین-ایرنا-رئیس شورای مرکزی روابط عمومی های قزوین از برگزاری جشنواره روابط عمومی های استان قزوین در دوم خردادماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری، نصرت الله علیرضایی در نخستین نشست شورای مرکزی روابط عمومی های استان قزوین در سال جاری افزود: نقش و جایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی ها در دستگاه های اجرایی در حال نهادینه شدن است، اگرچه تا رسیدن به جایگاه و نقطه مطلوب در این حوزه هنوز فاصله داریم.
وی، ارزیابی مدیران روابط عمومی و تقدیر از نفرات برتر این حوزه را از اهداف برگزاری این جشنواره اعلام کرد و گفت: طرح ارزیابی مدیران دستگاه های اجرایی و مسئولان روابط عمومی ها براساس مصوبه شورای اطلاع رسانی استان پیگیری می شود.
مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین با اشاره به 27 اردیبهشت ماه روز روابط عمومی و ارتباطات، خاطر نشان کرد: شورای مرکزی روابط عمومی ها با توجه به انتخابات پیش رو تصمیم گرفت برای عدم تاثیرگذاری انتخابات بر جشنواره روابط عمومی ها و مشارکت حداکثری روابط عمومی ها و مدعوین، در برگزاری این همایش زمان برگزاری جشنواره را به بعد از انتخابات موکول کند.
علیرضایی بر تقویت جایگاه روابط عمومی ها توسط مدیران دستگاه های اجرایی تاکید کرد و گفت: روابط عمومی ها علاوه بر انعکاس دستاوردها و خدمات سازمان ها،نمایندگان افکار عمومی در بدنه ادارات و دستگاه ها محسوب می شوند و باید درجه شفافیت و پاسخگویی مدیران را در سازمان ها افزایش دهند.
6101*3013
خبرنگار: هادی درزی رامندی**انتشار دهنده: رضا اولادی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال