امام جمعه اندیمشک:داوطلبان انتخابات به مردم وعده غیر قابل تحقق ندهند

اندیمشک - ایرنا - امام جمعه اندیمشک گفت:داوطلبان انتخابات وعده های دروغ یا غیر قابل تحقق به مردم ندهند.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام نعمت اله خدامی در خطبه های این هفته نماز جمعه اندیمشک افزود: نامزدهای انتخابات در ارائه آمار و اطلاعات با تبلیغات فراگیر مردم را گول نزنند ضمن اینکه همه باید به فضاسازی های دروغین توجه داشته باشند.
وی خواستار هوشیاری مردم که اگر فلان فرد نباشد آمریکا حمله می کند و یا اگر باشد همه چیز شما درست می شود شد.
وی اظهار کرد:ایجاد شور انتخاباتی از اهمیت زیادی برخوردار است و داوطلبان این 2 انتخابات مهم باید ضمن اعلام برنامه های خود از تخریب سایر داوطلبان پرهز کرده و تقوا و اخلاق سیاسی را در مسیر انتخابات رعایت کنند.
وی گفت:همه باید تشخیص شورای نگهبان که کانون میزان است را بپذیریم و از توهین یا تضعیف نهادهای قانونی باید پرهیز کنیم.
وی بیان کرد:حفظ وحدت و انسجام داخلی یکی از اولویت هایی است که دشمن همواره برنامه های خود را روی برهم زدن آن متمرکز کرده است.
خطیب جمعه اندیمشک بیان کرد:نامزدهای انتخاباتی در روند انتخابات با بمب های خبری، موج سازی دروغین و تبلیغات نامشروع و تولید شایعات سعی بر پیروزی نکنند.
حجت الاسلام خدامی با اشاره به لزوم پایبندی به اصول ضد استکباری افزود:اگر شخصی از تهدید آمریکا می ترسد باید بداند که حق ندارد از جانب ملت شجاع و حاضر در صحنه ایران در مقابل استکبار و دست نشانده هایش بترسد.
وی بیان کرد: دشمن چه آمریکا و چه بزرگتر از آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و ملت ایران اسلامی همواره بر اصول خود پایبند است.
امام جمعه اندیمشک در ادامه گفت:سکوت مرگبار و معنادار مجامع حقوق بشری در مقابل جنایات تروریست ها در منطقه پذیرفتنی نیست.
حجت الاسلام خدامی گفت: تروریست های مورد حمایت آمریکا در منطقه و در سوریه و حشیگری می کنند و از سوی دیگر در سوریه و عراق، آمریکایی ها و دست نشانده های آمریکا حمایت های مختلفی از آنها داشته اند.
وی در ادامه دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه و روز زمین پاک، پنجم اردیبهشت روز شکست حمله آمریکا در طبس را نیز گرامیداشت.
خطیب جمعه اندیمشک گفت:حقیقت و هدف اصلی از تاسیس سپاه محافظت سخت و نرم از همه مرزهای عقیدتی و جغرافیایی بوده و در این راستا سپاه عملکرد مطلوبی داشته است.
وی با تبریک عید مبعث گفت:هدف فردی مبعث، تزکیه و هدف اجتماعی آن باید مورد بازخوانی قرار گرفته و برای نسل های جدید تبیین گردد.
7281 /6037
خبرنگار: زهرا دهقان ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر