امام جمعه موقت بوکان:

مردم در انتخابات به داوطلبان اصلح رای دهند

مهابادـ ایرناـ امام جمعه موقت بوکان با بیان اینکه مردم در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به داوطلبان اصلح رای دهند، گفت: شورای اسلامی شهر اختیارات زیادی در تدوین بودجه شهرداری دارد و اگر درست انتخاب نشوند ممکن است با در نظر گرفتن منافع شخصی ضربه های جبران ناپذیری به شهر وارد کنند.

به گزارش ایرنا، ماموستا ملا عباس احمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته بوکان با تاکید بر حضور گسترده مردم در انتخابات پیش رو، اظهار کرد: مردم باید با شناخت کامل و به دور از تعصب و فامیل گرایی در انتخابات شرکت کنند زیرا اگر انتخابی درست نداشته باشیم، کاستی ها و مشکلات شهر نه تنها رفع نمی شود بلکه افزایش نیز پیدا می کند.
وی ادامه داد: مردم نباید فریب وعده های دروغین افراد در انتخابات را بخورند بلکه باید با تفکر و بدون تعصب افراد اصلح و صالحی را انتخاب و وارد مجلس محلی کنند.
ماموستا احمدی اضافه کرد: مسئولان، نامزدها و طرفداران آنها رعایت اخلاق اسلامی را داشته باشند حرف هایی را خارج از عرف و شئونات غیر اسلامی انجام ندهند.
خطیب جمعه بوکان در خصوص انتخابات ریاست جمهوری نیز اظهار کرد: باید اصلح ترین فرد برای ریاست جمهوری انتخاب شود و مردم باید در این انتخابات نیز همچون گذشته حضوری پرشور و انقلابی داشته باشند.
شهرستان بوکان با 251هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.
مهمترین اخبار ایرنای کشور، آذربایجان غربی و جنوب استان را به صورت لحظه به لحظه از کانال خبری تلگرام این رسانه به آدرس irna_newsmahabad@ دریافت کنید.
**7510/3093خبرنگار: محمد ادیب**انتشار دهنده: پیمان پاکزاد

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال