امام جمعه اهل سنت ایرانشهر:

سالم ترین انتخابات در ایران اسلامی برگزار می شود

زاهدان - ایرنا - امام جمعه اهل سنت ایرانشهر واقع در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: سالم ترین انتخابات در ایران اسلامی برگزار می شود به طوری که مردم در تعیین سرنوشت خودشان نقش اساسی دارند.

به گزارش ایرنا مولوی عبدالصمد کریم زایی در خطبه های نماز جمعه اهل سنت این هفته ایرانشهر با تاکید بر مشارکت حداکثری آحاد مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت: نامزدها باید به دور از هر گونه تخریب و تهمت به تبلیغات و ارائه برنامه های خود بپردازند.
وی افزود: شرکت حداکثری مردم در انتخابات یعنی اینکه ما نظام خودمان را دوست داریم و برای سرنوشت کشورمان احساس مسئولیت می کنیم.
وی بیان کرد: مردم در انتخابات پیش رو مسائل قومی، مذهبی، حزبی و طایفه ای را کنار بگذارند و به افراد اصلح و دلسوز نظام جمهوری اسلامی و مردم رای دهند.
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: رئیس جمهوری که انتخاب می کنیم باید به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، آموزشی و امنیتی آگاهی کامل داشته باشد.
مولوی کریم زایی همچنین در بخش دیگری از خطبه ها به اهمیت ازدواج از دیدگاه اسلام پرداخت و اظهار داشت: کسانی که به اصول ازدواج آنگونه که دین اسلام بیان کرده عمل کنند در زندگیشان موفق خواهند بود.
وی افزود: فلسفه ازدواج و حکمت آن آرامش، محبت و مودت است.
وی بیان کرد: خانواده ها به دور از هر گونه تشریفات و هزینه های سنگین زمینه ازدواج فرزندانشان را فراهم کنند.
7314**8006**3213خبرنگار: محمد هادی**انتشاردهنده:اکبرنوری
اخبار لحظه به لحظه را در کانال تلگرامی «اخبار ایرنا سیستان و بلوچستان» دنبال کنید. @irnazahedan

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال