امام جمعه آران و بیدگل:

وظیفه همگان پذیرش رای و نظر شورای نگهبان است

آران و بیدگل، کاشان - ایرنا - امام جمعه آران و بیدگل گفت: وظیفه همه داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری، گروه های سیاسی و مردم پذیرش رای و نظر شورای نگهبان در اعلام اسامی تایید صلاحیت شدگان است.

به گزارش ایرنا، ‌آیت الله سید محمد موسوی در خطبه های نمازجمعه این هفته آران و بیدگل اظهار داشت: شورای نگهبان بعد از بررسی های خود از بین ثبت نامی ها ، 6 نفر را تایید کرد که نظر شورای نگهبان برای همه باید فصل الخطاب باشد.
وی با اشاره به فرموده امام راحل که تشخیص شورای نگهبان را حجت می دانستند گفت: رد شدن عده ای در تایید صلاحیت های انتخابات ریاست جمهوری به معنای بی لیاقتی نیست بلکه صلاحیت آنان برای پست ریاست جمهوری تایید نشده است.
وی با بیان این که بعد از اعلام تایید صلاحیت ها شبکه های اجتماعی فعال شدند اظهار کرد: متاسفانه بعضی از این شبکه های خارجی هجمه گسترده ای علیه نظام و مسئولان به راه انداختند.
امام جمعه آران و بیدگل ملاک تایید افراد را در طول دوران تاریخ حال افراد برشمرد و افزود: این روش در دوران صدر اسلام هم بوده بطوریکه پیامبر ابتدا از شخصی حمایت می کرده که در ادامه این فرد منحرف شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به سالروز حمله هواپیماهای آمریکایی در طبس و شکست سنگین آنها اشاره کرد و اظهار داشت: در این حادثه دیدیم که چگونه خداوند به کمک نظام اسلامی آمد و نقشه آنها را بر آب کرد.
7408/7472 * خبرنگار: حسین منصوری فر * انتشار: محمد جهانگیریان

* آگاهی از آخرین اخبار شهرستان های شمال استان اصفهان در کانال تلگرام ایرنا کاشان:
* لینک های جستجو کانال: irnakashan / https://telegram.me/irnakashan@
*ایمیل: kashan@irna.ir

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال