امام جمعه موقت گناباد:

شورای نگهبان مانع دو قطبی شدن جامعه در انتخابات ریاست جمهوری شد

گناباد- ایرنا- امام جمعه موقت گناباد گفت: شورای نگهبان با بررسی دقیق صلاحیت داوطلبین ریاست جمهوری جامعه را از دو قطبی شدن نجات داد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام رضا مدنی در خطبه های نماز جمعه گناباد افزود: مسئولان ذیربط باید این شیوه بررسی صلاحیت را در انتخابات شوراهای اسلامی نیز مد نظر قرار دهند تا جامعه در این بخش هم دو قطبی نشود.
وی اظهار کرد: مهمترین نتیجه یکپارچگی و پرهیز از دو دستگی و دو قطبی شدن جامعه، توسعه و رونق اقتصادی و پیشرفت نقاط مختلف است.
وی گفت: همه افراد باید به اقدام شورای نگهبان در این زمینه احترام بگذارند و از هر گونه تشویش اذهان عمومی یا توهین به دیگر نامزدها خودداری کنند.
حجت الاسلام مدنی همچنین با گرامی داشت عید مبعث پیامبر گرامی اسلام (ص) مهمترین هدف بعثت را شتاب بخشی حرکت جامعه به سوی خوبی و اصلاح دانست.
وی افزود: دشمنان در طول تاریخ با ترفندهای گوناگون و روی کار آوردن حکومتهای مزدور سعی در کم رنگ کردن جهش دین مبین اسلام در مسیر تعالی و پیشرفت داشتند که مهمترین نتیجه آن روی کار آمدن حکومتهای آل سعود و آل خلیفه و گروههای تکفیری مانند داعش بوده است.
وی اظهار کرد: ملت ایران با تاسی به فرهنگ و تعالیم اسلامی علیه ایادی سرسپرده مستکبران قیام کردند تا هدف بعثت رسول اکرم (ص) را دنبال و محقق کنند.
2095/7545/ 6053 خبرنگار: فهیمه نعمتی شهری ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال