17هزار نفر حامی ایتام آذربایجان غربی

ارومیه - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت: 17 هزار نفر در سطح استان حامی ایتام تحت پوشش این نهاد هستند.

عزیز سهندی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حامیان حمایت از 10 هزار یتیم و فرزندان طرح محسنین را برعهده گرفته اند.
وی اظهار کرد: رفع نیازهای ایتام تحت حمایت درابعاد مختلف ازجمله تحصیل، درمان، جهیزیه و سایر بخش ها مستلزم کمک های آحاد مردم نیکوکار است که در این خصوص مردم همراهی خوبی با اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) داشته اند.
وی اضافه کرد: علاوه بر عموم شهروندان برخی از ادارات نیز اقدام به حمایت هماهنگ از ایتام می کنند که این کار ستودنی است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی ادامه داد: یکی از نهادهای فعال در این زمینه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان است که 45 نفر حامی در این سازمان از ایتام و فرزندان طرح محسنین حمایت می کنند و قرار است که این تعداد به 300 نفر افزایش یابد.
سهندی اظهار امیدواری کرد که نهادها و سازمان های دیگر نیز به صورت هماهنگ در این اقدام خداپسندانه شرکت کنند.
وی بر ضرورت حمایت مردم ازایتام نیازمند استان تاکید کرد و گفت: حمایت همه جانبه از ایتام نقش بسزایی در کاهش مشکلات آنها دارد.
به گزارش ایرنا، 125هزارنفر از افراد نیازمند استان تحت حمایت کمیته امداد هستند که 70 درصد از آنها را زنان سرپرست خانوار و 50 درصد را سالمندان تشکیل می دهند.
8137/2093 ** خبرنگار: سیده فاطمه سجادی ** انتشاردهنده: صابر چهرقانی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال