امام جمعه مشگین شهر

تریبون نماز جمعه در انتخابات به هیچ جریان و گروه تعلق ندارد

اردبیل - ایرنا - امام جمعه مشگین شهر گفت که در انتخابات تریبون های نماز جمعه به هیچ فرد ، جریان و گروه تعلق نداشته و وظیفه این نهاد بستر سازی برای حضور حداکثری و آگاهانه مردم خواهد بود.

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام رضا باوقار در خطبه های نماز جمعه مشگین شهر همچنین افزود: تصمیم نهایی شورای نگهبان در رد یا تائید صلاحیت نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری برای مردم دارای ارزش قانونی و قابل احترام می باشد.
وی با تبیین اهمیت شورای نگهبان در حفظ و صیانت از آرمان های انقلاب اسلامی گفت: شورای نگهبان یکی از ارکان اساسی جمهوری اسلامی ایران است.
خطیب جمعه مشگین شهر در ادامه با تبریک سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از خدمات ارزشمند این نهاد در دوران دفاع مقدس و دوران سازندگی قدردانی کرد.
وی بیان کرد: اکنون عملکرد سپاه در عرصه های مختلف نظامی ، فرهنگی و سازندگی زبانزد عام و خاص شده است.
وی دستیابی این نهاد به فناوری روز در ساخت تسلیحات نظامی ، ایجاد قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) با زیر مجموعه های قرارگاههای نور ، کربلا و کوثر را گامی اساسی و تاثیرگذار در عرصه سازندگی کشور دانست.
وی اضافه کرد: در کنار اقدامات عمرانی و نظامی کارهای مختلف فرهنگی این نهاد نیز بر هیچ کس پوشیده نیست.
تشریح اهمیت سلامت و پاکیزگی از منظر اسلام و گرامیداشت هفته بهداشت و سلامت ، تسلیت سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) و تبریک مبعث نبی مکرم اسلام از دیگر سخنان امام جمعه مشگین شهر در خطبه های نماز جمعه بود.
مشگین شهر در شمال غربی اردبیل واقع است.
خبرنگار: جواد دهقانی ** انتشار دهنده: سیفعلی موسی زاده
7117/6016

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال