امام جمعه گنبدکاووس: نامزدها وطرفداران حرمت ها را درانتخابات حفظ کنند

گنبدکاووس- ایرنا - امام جمعه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اعلام اسامی 6 نامزد تایید صلاحیت شده ازسوی شورای نگهبان و آغاز رسمی تبلیغات، از نامزدهای ریاست جمهوری و طرفداران آنها خواست حرمت ها را حفظ کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین محمود ترابی در خطبه های این هفته نمازجمعه گنبدکاووس، اظهار داشت؛ انتخابات در ایران بین خوب و خوبتر بوده و ممکن است دراین بین شکاف هایی نیز وجود داشته باشد اما نباید فریب تحلیل های بیگانگان را خورد و حرمت ها را حفظ نکرد.
وی گفت؛ شورای نگهبان قانون اساسی از بین نامزدهای مختلف صلاحیت 6 نامزد اصلح را تایید کرده که مردم باید با شناخت صحیح نامزد اصلح تر را انتخاب نمایند.
حجت الاسلام ترابی همچنین با اشاره به سالروز حمله نیروهای آمریکایی به طبس اضافه کرد؛ دراین حمله معجزه قرن رخ داد و درسایه امدادهای غیبی آمریکا شکست خورد.
وی تصریح کرد؛ امروز جمهوری اسلامی به مرحله ای از قدرت و اقتدار رسیده است که آمریکا و ناوهای آن در خلیج فارس از قایق های تندرو ایران وحشت دارند.
خطیب جمعه گنبدکاووس به حمله تروریستی گروهک های تکفیری درسوریه و به خاک و خون کشیدن دهها کودک و زن نیز اشاره کرد و افزود؛ این جنایت به بهانه توزیع خوراکی برای کودکان انجام شد.
خطیب جمعه گنبدکاووس اشاره ای هم به حوادث شرق آسیا کرد و اظهار داشت؛ این حوادث که کشورهای چین، ژاپن و دو کره درگیر آن هستند و آمریکا نیز وارد شده احتمال وقوع جنگی دیگر در جهان را تقویت کرده است.
شهرستان گنبدکاووس با 380 هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان واقع است.
3039/1648
خبرنگار: علی لکزا نوری ** انتشار: پری سالارنیا

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال