مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی گیلان با معرفی نفرات برتر در کیاشهر به پایان رسید

رشت - ایرنا - با معرفی نفرات برتر ، مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی استان گیلان در بندرکیاشهر از توابع شهرستان آستانه اشرفیه به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا این دوره از مسابقات با همکاری هیأت کشتی استان گیلان و بندرکیاشهر بر روی ماسه های ساحلی منطقه طرح سالمسازی این شهر برگزار شد.
رییس هیأت کشتی بندرکیاشهر روز جمعه در حاشیه برگزاری آیین اختتامیه این مسابقات به خبرنگار ایرنا گفت: این مسابقات به مدت یک روز با حضور 25 تیم از شهرستان های مختلف استان گیلان برگزار شده است.
قدیر ابراهیمی با بیان اینکه 156 کشتی گیر در این مسابقات شرکت داشتند، افزود: شرکت کنندگان در مسابقات کشتی ساحلی بندرکیاشهر در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و بصورت تک حذفی ( در یک زمان سه دقیقه ای ) در چهار وزن با هم به رقابت پرداختند.
وی ادامه داد: در پایان این مسابقات نیز در رده سنی نوجوانان و در وزن 60 کیلوگرم آرش صالحی از رودسر ، امیرحسین قربان نیا از بندرکیاشهر به مقام های اول و دوم دست یافتند و مهرشاد ساده از صومعه سرا و مهران قاسمی از لنگرود بطور مشترک سوم شدند.
به گفته ابرهیمی، در وزن 70 کیلوگرم نوجوانان نیز فریبرز کیانرودی از چابکسر ، راستین حسین زاده از صومعه سرا و احمد رضا بابایی از لنگرود مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند ضمن اینکه در وزن مثبت 70 کیلوگرم این رده سنی، قاسم نژاد و سعید مشهدی از چابکسر به ترتیب اول و دوم شدند و محمدرضا رضایی از لاهیجان و ابوالفضل رهنما از چابکسر مشترکاً به مقام سومی دست یافتند.
وی ادامه داد: در رده سنی جوانان و در وزن 60 کیلوگرم محمدامین رمضانی از رودسر ، یوسف عباسی از رودسر و مهدی سیفی از اسالم مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
ابراهیمی گفت: سهیل پرسته (شرکت کننده آزاد) ، مجتبی جبارزاده از صومعه سرا و فردین مهرزاد از کلاچای نیز در وزن 70 کیلوگرم این رده سنی به مقام های اول تا سوم دست پیدا کردند و در وزن 80 کیلوگرم جوانان نیز مقام های اول تا سوم به ترتیب به کامیاب مردکار از رشت، میلاد پورعینی از رودسر و امیر حسین اقدامی (شرکت کننده آزاد) رسید.
به گفته رییس هیأت کشتی بندرکیاشهر ، در وزن مثبت 80 کیلوگرم جوانان نیز پوریا افشار از کلاچای ، مرصاد رفیعی از رشت و مهدی عباسی از چابکسر به مقام های اول تا سوم دست یافتند.
وی افزود: در رده سنی بزرگسالان و در وزن 70 کیلوگرم این مسابقات نیز مرتضی مشیری از رشت، آرمین عموزاده از بندرکیاشهر اول و دوم شدند و مقام سوم مشترکا به امیرحسین مضللوم و سهیل بابایی از کلاچای رسید.
ابراهیمی گفت: در وزن 80 کیلوگرم این رده سنی سید علی موسوی از رشت اول شد و حمید طوفان از رشت و مجتبی بینا از کلاچای دوم و سوم شدند.
وی با اشاره به اینکه در وزن 90 کیلوگرم بزرگسالان حامد شیخ وردی پور از آستارا به مقام اول رسید، گفت: در این وزن عباس یوسفی پور و رضا اسودی از رشت به مقام های دوم و سوم دست یافتند.
وی تصریح کرد: در وزن مثبت 90 کیلوگرم بزرگسالان نیز مصطفی روشن بخش از چابکسر، محمدرضا بذری از لنگرود و امین عاشری از رشت اول تا سوم شدند.
ابراهیمی گفت: نفرات برتر هر وزن از این دوره از مسابقات، به مسابقات انتخابی تیم ملی که حدود سه هفته دیگر در یکی از شهرهای کشور برگزار می شود، راه یافته اند.
شهرستان آستانه اشرفیه در 35 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان قرار دارد.
خبرنگار:علیرضا رنجکش**انتشاردهنده: کبیری
7287/2007

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال