امام جمعه برازجان: نامزدهای انتخابات از خدشه دارکردن وحدت ملی پرهیز کنند

بوشهر-ایرنا- امام جمعه برازجان گفت: نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی از وعده های دروغین ، ایجاد فضای کدورت و تشنج و خدشه دار کردن وحدت ملی پرهیز کنند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسن مصلح در خطبه های نمازجمعه برازجان افزود: نامزدهای
انتخاباتی باید مصالح نظام را بر مصالح حزبی و جناحی ترجیح دهند و از تخریب یکدیگر و ارائه آمارهای بی اساس ،سخنان اختلاف برانگیز و تخریب اذهان عمومی درتبلیغات خودداری کنند.
وی یادآورشد:براساس قانون اساسی تایید صلاحیت نامزدها بوسیله شورای نگهبان است که باید صلاحیت رئیس جمهور را بر اساس موازین قانونی تشخیص و تایید کند.
امام جمعه برازجان در آستانه مبعث پبامبر مکرم اسلام اظهارداشت: پیامبر اکرم (ص)مبعوث شد تا مکارم اخلاقی را در جامعه کامل کند.
وی بااشاره به دوم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس سپاه پاسداران در سال 58 تصریح کرد: از جمله برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی تاسیس سپاه پاسداران است که با تدبیر حکیمانه رهبر کبیر انقلاب اسلامی تشکیل شد و این نهاد تاکنون در دفاع از انقلاب اسلامی و ایستادگی در برابر قدرتهای زورگو کارنامه درخشانی دارد.
امام جمعه برازجان به شکست حمله نظامی آمریکا در طبس در پنجم اردیبهشت سال 59 نیز اشاره کرد و گفت: شکست حمله نظامی آمریکا در طبس جلوه ای از مدد و نصرت الهی به این انقلاب بود که خداوند در قرآن کریم به مومنان و مجاهدان و صابران بشارت داده است.
6045/7213** خبرنگار: سیده حلیمه حسینی ** انتشار دهنده: اکبر اقبال مجرد

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال