امام جمعه خوی: نامزدها ارزش های نظام اسلامی را در تبلیغات نادیده نگیرند

ارومیه- ایرنا- امام جمعه خوی گفت: ضرورت ترجیح دادن مصالح نظام بر مصالح حزبی و جناحی، داشتن قصد خدمت، پرهیز از تخریب یکدیگر و توجه به ارزش های نظام اسلامی در تبلیغات از مسایل عمده ای است که باید مورد توجه کاندیداهای ریاست جمهوری باشد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدرضی شکوری در خطبه های این هفته نماز جمعه خوی افزود: پرهیز از دادن وعده های دروغین و خدشه دار کردن وحدت ملی و بیان کردن واقعیات و دوری جستن از اسراف از دیگر لازمه های تبلیغات کاندیداهاست.
وی اضافه کرد: اجتناب از سخنان و تبلیغات اختلاف برانگیز، خارج نشدن از جاده انصاف در رقابت ها، پرهیز از اثبات خود با نفی کردن دیگران و جلوگیری از ایجاد فضای کدورت، دشمنی و تشنج و پرهیز از تخریب اذهان عمومی از دیگر مسایل مهمی است که نیازمند توجه نامزدهای انتخاباتی است.
وی با تبریک 27 رجب سالروز بعثت پیامبر بزرگوار اسلام (ص) بیان کرد: باید قدر نعمت های بزرگ شامل وجود مبارک پیامبر بزرگوار اسلام (ص)، قرآن کریم و دین مبین اسلام را بدانیم و در راستای قرب الهی بیش از پیش بکوشیم.
به گزارش ایرنا، خوی با 385 هزار نفر جمعیت، دومین شهر پرجمعیت آذربایجان غربی به شمار می رود و در 134 کیلومتری مرکز استان قرار دارد
7133/2093**خبرنگار: سعید فرجی**منتشر کننده: صابر چهرقانی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال