امام‌جمعه آبادان:نامزدهای انتخابات اخلاق را در تبلیغات رعایت کنند

آبادان - ایرنا - امام جمعه آبادان انتخابات را سرمایه عظیم انقلاب اسلامی دانست و گفت: انتخابات باید سالم برگزار و نامزدهای انتخابات رعایت اخلاق را در تبلیغات مد نظر داشته باشند.

به گزارش ایرنا حجت‌الاسلام علی ابراهیمی پور در خطبه‌های این هفته نماز جمعه آبادان در مصلای نماز جمعه این شهر،ضمن سفارش مردم به تقوای الهی ،با اشاره به اعلام نام‌های افراد تائید صلاحیت شده توسط شورای نگهبان اظهارکرد: شورای نگهبان نباید تضعیف شود و افرادی که التزام عملی به قانون اساسی کشور دارند تسلیم نظر این شورا شدند.
وی رعایت قانون در تبلیغات انتخابات 29 اردیبهشت را مورد تأکید قرارداد و افزود: مردم باید در انتخابات ریاست جمهوری و شورای های اسلامی شهر و روستا به کسانی که برنامه‌های راهبردی برای گره‌گشایی از مشکلات در کشور و شهر دارند، رای دهند.
حجت السلام ابراهیمی پور برگزاری انتخابات با حضور حداکثری مردم را سرمایه عظیم انقلاب اسلامی در 38 سال گذشته دانست.

** تمرکز دشمن به مسائل اقتصادی است
امام ‌جمعه آبادان در بخش دیگری از سخنان خود توجه به اقتصاد مقاومتی را مورد تاکید قرار دارد و اظهارکرد: دشمن تمام نیروی خود را متوجه مشکل اقتصاد و بیکاری در کشور کرده و از این راه قصد ضربه زدن به نظام را دارد.
وی گفت: تنها راه مقابه با دشمن بهره‌گیری توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی است.
حجت‌الاسلام ابراهیمی پور به سالروز شهادت امام کاظم(ع) اشاره کرد و افزود: این امام همام در کارهای خود مسائل فرهنگی را زیربنا قرار داد و یکی از شاخص‌های مدیران انقلابی مدیران نیز نگاه فرهنگی به مشکلات است.
وی همچنین با اشاره به کشتار کودکان شهرک‌های شیعه‌نشین فوعه و کفریا سوریه گفت:در این حمله تروریستی که با حمایت استکبار جهانی و برخی از کشورهای مرتجع منطقه انجام شد 126 نفر از جمله 80 کودک شهید و بیش از 500 نفر زخمی شدند.
امام ‌جمعه آبادان حقوق بشر را ابزاری در دست استکبار جهانی دانست و افزود:متاسفانه پس از این حمله شاهد سکوت مدعیان حقوق بشر در محکومیت این جنایت هستیم.
3015/ 6037
خبرنگار: عدنان جواهری ** انتشاردهنده: عبدالحمید راجی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال