خطیب جمعه رشت: همه باید در مقابل قانون تمکین کنند

رشت - ایرنا - امام جمعه موقت رشت با اشاره به اعلام تایید صلاحیت کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: همه باید در مقابل نظر شورای نگهبان و قانون تمکین کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام یوسف صدیق عربانی در خطبه های این هفته نماز جمعه رشت با بیان اینکه ایران، کشور قانونمداری است، افزود: شورای نگهبان، یادگار امام (ره) است و وظیفه خود را به شایستگی انجام داده است.
خطیب جمعه رشت خاطرنشان کرد: اگر کسی بخواهد از خط قرمزهای ترسیم شده عبور کند، ملت از او عبور می کند.
وی یادآور شد: در شرایط کنونی تمام دنیا توجه می کنند ایران اسلامی در انتخابات چه خواهد کرد و باید همه در این انتخابات، حضوری پرشور داشته باشیم.
حجت الاسلام صدیق عربانی افزود: دشمنان بدانند که مردم اگر صدها مشکل و گرفتاری هم داشته باشند، به اصل نظام اسلامی ایران پایبند هستند و در انتخابات شرکت می کنند.
خطیب جمعه رشت اضافه کرد: مردم برای شناخت اصلح می توانند از معتمدین کمک بگیرند.
وی همچنین به دوم اردیبهشت ماه روز زمین پاک اشاره و بیان کرد: در منطقه سراوان رشت، انبوهی از زباله ریخته که آلودگی های زیست محیطی زیادی ایجاد کرده و باید نسبت به ساماندهی آنها اقدام شود.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ، 29 اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود.
خبرنگار: مریم سلیمانی ** انتشاردهنده: امیرحسین کبیری
7296/2007

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال