امام جمعه ابهر

نامزدهای انتخاباتی و طرفداران آنها عمل به قانون را به نمایش بگذارند

زنجان - ایرنا - امام جمعه ابهر گفت: اخلاق انتخاباتی حکم می کند همه نامزدها و طرفدارانشان حفظ حرمت و عمل به قانون و گردن نهادن به دستگاه ها و نهادهای قانونی را به نمایش بگذارند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام جعفر رحیمی در خطبه های نماز جمعه شهر ابهر با اشاره به سالروز تاسیس سپاه پاسداران، اظهار کرد: سپاه یک شجره طیبه ای است که با خون شهدا آبیاری شده و مجموعه ای است که وجودش امروز برای کشور و ملت ایران و هم هدف های والایی که این ملت برای خودش ترسیم کرده است ضروری و لازم است.
وی افزود: این نهاد مقدس همواره منشا خدمات و برکات فراوان بوده و در عرصه های مختلف از جمله اقتصاد و سازندگی و نظامی و امنیتی و فناوری های علمی و دفاعی حرف اول را می زند.
حجت الاسلام رحیمی یادآورشد: امروز دشمن بهتر از دوستان، عظمت سپاه را شناخته و به درستی دریافته که اگر این سال ها همه سیاست ها و راهبردهای آن برای متوقف ساختن حرکت پرشتاب انقلاب اسلامی با شکست مواجه شده، سپاه پاسداران و مردمی بودن آن از عوامل اصلی تحمیل این ناکامی ها به آنها بوده است.
امام جمعه ابهر یادآور شد: رمز موفقیت سپاه عوامل مهمی مانند معنویت، بصیرت، ولایت مداری، زمان شناسی و وظیفه شناسی است از این رو همواره یک سوی پیکان مسموم دشمن به طرف سپاه و نهادهای انقلابی بوده است.
وی خاطر نشان کرد: امروز نیز جریانات وابسته و یا انحرافی که هم نوا با دشمن پروژه سپاه هراسی را از بیرون اقتباس کرده و به داخل توسعه داده اند و نا جوانمردانه اقدامات سپاه را در عرصه های مختلف زیر سوال می برند.
حجت الاسلام رحیمی تاکید کرد: وابستگی به سپاه و نهادهای انقلابی عین فخر بوده و آنچه که مایه ننگ است وابستگی به گروه های انحرافی، بیگانگان و سران فتنه محسوب می شود که دنبال آتش زدن این کشور بوده اند و همه باید بدانند همراهی و وابستگی به سپاه و نهادهای انقلابی و اطلاعاتی هیچ ضرری نمی رساند و دور شدن از این نهادها، انسان ها را به بیراهه خواهد برد.
وی تاکید کرد: به لطف الهی سپاه پاسداران، پاسداری از انقلاب و آرمان های آن را تا گام های محکم در راه سازندگی کشور را به عهده گرفته و گستره وسیعی از فعالیت های سازندگی و محرومیت زدایی مانند سد سازی، ساخت اتوبان و فرودگاه، بازسازی تاسیسات و اسکله های بنادر کشور، راهسازی، سازمان دریایی، پروژه های کشاورزی و دامداری، طرح های آبرسانی و گاز رسانی، و 10 ها خدمت دیگر را در قالب قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا به انجام رسانده است.
امام جمعه ابهر با اشاره به اعلام رسمی اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده، یاد آور شد: آنچه بیش از هر چیز در این حوزه اهمیت دارد رعایت اخلاق از جانب همه دست اندرکاران در عرصه رقابت ها و تبلیغات انتخاباتی است و شان ملت بزرگ ایران این گونه اقتضا می کند تا انتخاباتی در طراز جامعه انقلابی با مولفه های اساسی مشارکت حداکثری، رقابت پرشور، اخلاق مدارانه و سلامت، امنیت و در نهایت انتخابی آگاهانه همراه با بصیرت تحقق پیدا کند.
7324/3001
خبرنگار: اکرم بیات** انتشاردهنده: مینا افشاری

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال