معاون سازمان برنامه و بودجه آذربایجان غربی: منابع مورد نیاز برای اجرای طرح های اشتغال محور تامین می شود

مهاباد- ایرنا- معاون سازمان برنامه و بودجه آذربایجان غربی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال و اهمیت تولید و اشتغال گفت: منابع اعتباری مورد نیاز برای اجرای طرح های تولید و اشتغال محور در سطح استان تامین می شود.

به گزارش ایرنا، قنبر آقایی زاد روز جمعه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان تکاب با اعلام این خبر افزود: پس از تخصیص اعتبار برای تکمیل طرح های نیمه تمام، طرح هایی در اولویت تخصیص اعتبار قرار می گیرند که اشتغال محور باشند.
وی بیان کرد: منابع مورد نیاز برای اجرای طرح های لازم برای ایجاد زیرساخت های تولید و اشتغال تامین خواهد شد.
آقایی زاد در زمینه تکمیل طرح های نیمه تمام شهرستان تکاب نیز اظهار کرد: امسال برای تکمیل طرح های نیمه تمام تکاب ردیف اعتباری مناسبی در نظر گرفته می شود.
وی گفت: سهم اعتباری شهرستان تکاب برای تکمیل طرح نیمه تمام و اجرای طرح های اشتغال محور امسال افزایش خواهد یافت.
وی اضافه کرد: تکاب از جمله شهرهایی است که به علت ظرفیت های بالقوه در بخش های مختلف نیازمند توجه ویژه در زمینه تخصیص اعتبارات است.
وی افزود: ظرفیت های معدنی کلید توسعه تکاب است و باید طرح هایی با محوریت تولید و ایجاد اشتغال بر مبنای فعالیت های معدنی در این شهرستان تعریف و اجرا شود.
به گزارش ایرنا، فرماندار تکاب در این جلسه با اشاره به ضرورت تکمیل طرح های نیمه تمام شهرستان تکاب در سالجاری گفت: طرح های نیمه تمام شهرستان تکاب در اولویت تکمیل قرار گرفته و 3 طرح عمرانی اولویت دار این شهرستان مشخص شده است.
ایرج ثقفی افزود: در حال حاضر 27 طرح نیمه تمام در بخش های مختلف عمرانی، کشاورزی و بهداشت و درمان وجود دارد که برای تکمیل آنها 650 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.
وی ادامه داد: طرح کمربندی اصلی و پل قجور، بیمارستان 64تختخوابی، طرح بهسازی و آسفالت جاده تکاب- شاهیندژ 3 طرح نیمه تمام اولویت دار شهرستان تکاب است که عملیات اجرایی اتمام آنها امسال از سر گرفته می شود.
فرماندار تکاب اظهار کرد: سازمان برنامه و بودجه آذربایجان غربی اعتبار مورد نیاز برای تکمیل سریع طرح تقاطع غیر همسطح کمربندی و پل قجور تکاب را تامین کند.
ثقفی گفت: طرح تقاطع غیر همسطح کمربندی تکاب از مهمترین طرح های عمران شهری است که با تکمیل آن بسیاری از مشکلات حمل و نقل عمومی شهر برطرف خواهد شد.
وی با تاکید بر تامین قیر مورد نیاز برای آسفالت راه های روستایی گفت: دستگاه های اجرایی در تامین و تخصیص اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل طرح های نیمه تمام شهرستان تکاب به طور جدی تلاش کنند.
شهرستان تکاب با 78 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی قرار گرفته است.
مهمترین اخبار ایرنای کشور، آذربایجان غربی و جنوب استان را به صورت لحظه به لحظه از کانال خبری تلگرام این رسانه به آدرسirnamahabad@ دریافت کنید.
7514/3093**خبرنگار: امیر خالق نژاد **انتشار دهنده: پیمان پاکزاد

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر

موضوعات مرتبط