فردا آخرین فرصت ثبت نام برای نامزدی ریاست فدراسیون تیراندازی

تهران-ایرنا-دبیرفدراسیون تیراندازی گفت:‌فرصت نام نویسی داوطلبان نامزدی شرکت در انتخابات ریاست این فدراسیون، پایان وقت اداری فردا شنبه (دوم اردیبهشت ماه ) تمام می شود.

مسعود شیخی فر امروز جمعه درگفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا افزود:تاکنون حسین زکی زاده ، علی دادگر و مهرعلی باران چشمه برای شرکت در این انتخابات نام نویسی کرده اند و دو یا سه نفر دیگر قصد نام نویسی دارند که در صورت آماده شدن معرفی نامه های مورد نیاز فرصت دارند تا پایان وقت اداری فردا (شنبه ) برای شرکت در انتخابات فدراسیون تیراندازی اقدام کنند.
وی گفت:‌براساس آئین نامه انتخاباتی افراد داوطلب برای شرکت درمجمع انتخاباتی ریاست این فدراسیون باید از پنج نفر اعضای مجمع انتخاباتی معرفی نامه کتبی دریافت کنند که به نظر می رسد هنوز برخی از این افراد موفق به اخذ این معرفی نامه ها نشده اند.
شیخی فر در خصوص مشخص شدن زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون تیراندازی گفت:‌ با توجه به بررسی و تایید صلاحیت نامزدها از سوی وزارت ورزش و جوانان برگزاری این مجمع تا اوایل خرداد ماه به طول انجامد.
براساس این گزارش مهدی هاشمی رئیس سابق فدراسیون تیراندازی پس از باطل اعلام شدن انتخابات سال 93 به دلیل دو شغله بودن وی از سوی وزارت ورزش و جوانان ،‌ پایان دی ماه سال 95 جای خود را به مهدی مبینی داد که به عنوان سرپرست از سوی مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به عنوان سرپرست این فدراسیون ورزشی انتخاب شده است.
ورزشی **1828 **1440
خبرنگار : خدیجه روزبهانی** انتشار:‌گلشن
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال