استاندار کرمانشاه: سفر وزیران به استان ها جنبه انتخاباتی ندارد

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت:سفر وزیران به استان های مختلف در جهت افتتاح دستاوردهای دولت بوده و جنبه انتخاباتی ندارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، «اسدالله رازانی» روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان جوانرود که با حضور «محمود واعظی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، افزود: حضور وزیران در استان کرمانشاه به دستور رئیس جمهوری انجام می شود و در جهت سفرهای دوره ای اعضای دولت است.
استاندار کرمانشاه توضیح داد: بسیاری از طرح هایی که در دولت یازدهم آغاز شده امروز به بهره برداری رسیده اند و وزیران برای بهره برداری از این پروژه ها به استان ها سفر می کنند.
رازانی خطاب به منتقدان دولت گفت: نیت خوانی و نسبت دادن حضور وزیران در استان ها برای تبلیغات دولت در آستانه انتخابات کار شایسته ای نیست.
استاندار کرمانشاه یادآورشد: دولت یک شخصیت حقوقی است که هر کدام از وزیران مستقل از وزارتخانه ها وظیفه سخنگویی دولت را نیز بر عهده دارند.
وی آنتن دهی شبکه تلفن همراه موبایل در90 درصد روستاها را از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: 10 درصد روستاهای باقی مانده نیز به تدریج به شبکه تلفن همراه متصل می شود.
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه باید نقاط قوت نیز دیده شود گفت: اگر فقط عیب ها بازگو شود مردم مایوس می شوند و نا امیدی در جامعه گسترش می یابد.
رازانی همچنین در خصوص شبکه فیبر نوری بازارچه های مرزی استان کرمانشاه گفت: برای تکمیل فیبر نوری شوشمی و شیخ صله وزیر ارتباطات دستور تسریع و پیگیری را صادر کرده اند.
7445/3033 **1010
خبرنگار:سامان رحمتیان **انتشار دهنده:حسن معظمی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال