سرمربی تیم ملی واترپلو: مهمترین حریف ایران در بازی های اسلامی ترکیه است

تهران - ایرنا - سرمربی تیم ملی واترپلوی ایران با بیان اینکه بازیکنان برای حضور در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی به آمادگی صد در صدی نرسیده اند، گفت: ترکیه مهمترین حریف تیم ایران در این بازی هاست و امیدوارم تا زمان اعزام به آمادگی کامل برسیم.

الکساندر چریک در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، افزود: تیم ملی هنوز به مرز آمادگی صد در صد نرسیده است اما امیدواریم تا زمان اعزام به بازی های همبستگی اسلامی به آمادگی کامل برسیم.
وی افزود: خوشبختانه فعلا بازیکن مصدوم نداریم؛ تمرینات آماده سازی تیم ملی از روز دوم بهمن ماه و بعد از پایان مسابقات قهرمانی آسیا آغاز شده و بازیکنان روزانه دو جلسه تمرینی دارند.
سرمربی تیم ملی واترپلو اظهار داشت: مهم ترین رقبای ایران در بازی های اسلامی کشورهای ترکیه، اندونزی، عربستان و آذربایجان هستند که از این بین ترکیه قوی ترین تیم است.
وی در پاسخ به سئوال خبرنگار ایرنا درباره برگزاری دیدارهای تدارکاتی گفت: تاکنون دیدار تدارکاتی نداشته ایم؛ البته قرار بود تیم ملی ازبکستان در سفر به تهران با ما بازی تدارکاتی داشته باشد، اما این سفر انجام نشد.
چریک، تعداد بازیکنان حاضر در اردو را 27 نفر اعلام کرد و افزود: تا یک هفته قبل از زمان اعزام به بازی های همبستگی اسلامی، اسامی 13 نفر نهایی ترکیب تیم ملی مشخص خواهد شد.
سرمربی تیم ملی تصریح کرد: شرایط اردوهای تیم ملی مناسب بود و بازیکنان با انگیزه فراوان در تمرینات شرکت داشتند و امیدواریم نتیجه خیلی خوبی بگیریم. از آنجایی که دیدارهای واترپلوی بازی های همبستگی اسلامی از روز 23 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد، تیم ملی واترپلو چند روز قبل از این تاریخ به باکو اعزام خواهد شد.
'برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.'
ورزشی**9129**9144**1379
خبرنگار: سعید قهرمانی، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال