لیگ برتر فوتبال / حاشیه های جشن قهرمانی سرخ پوشان در آزادی

تهران - ایرنا - مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی تهران در کمتر از سه ساعت به آغاز دیدار دو تیم پرسپولیس و پدیده در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، با ترافیک پرحجم مواجه است و تماشاگران در حال عزیمت به ورزشگاه هستند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، برآوردها نشان می دهد، تا زمان مخابره خبر حدود 12 هزار نفر در ورزشگاه حاضر هستند و پیش بینی می شود تا زمان آغاز رقابت در ساعت 17 و 45 دقیقه ظرفیت ورزشگاه تکمیل شود.
تماشاگران حاضر در ورزشگاه به صورت خودجوش با انجام طرح موزاییکی که عدد چهار و شش را نشان می دهد و همچنین سردادن سرود، خود را آماده جشن قهرمانی سرخ پوشان می کنند.
تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی دو بر صفر مقابل ماشین سازی تبریز در هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر فوتبال به قهرمانی زود هنگام رسید تا سه هفته مانده به پایان شانزدهمین دوره این رقابت، روز چهارشنبه - امروز - در دیدار خانگی خود در ورزشگاه آزادی جام قهرمانی را بالای سر ببرد.
درهای ورزشگاه آزادی از ساعت 11 صبح روی هواداران باز شد و تماشاگران با نظم و انضباط وارد ورزشگاه می شوند و در جایگاه های تعیین شده مستقر می شود.
رفتار هواداران پرسپولیس در کمتر از سه ساعت به آغاز بازی ها نشان از شور و هیجان آنها دارد. هواداران پرچم 60 متری و سرخ رنگی را که نشان پرسپولیس و جام قهرمانی در آن نقاشی شده است، روی صندلی های ورزشگاه پهن کرده اند و همیاران هوادار نیز در حال آماده سازی سکوهای مخصوص جشن قهرمانی هستند.
نزدیک به 10 هزار هوادار حاضر در ورزشگاه دقایقی با سر دادن شعارهایی یاد و خاطره «هادی نوروزی» کاپیتان فقید سرخ پوشان را گرامی داشتند و در ادامه سرود قهرمانی سر دادند.
همچنین پدر، برادر و فرزند مرحوم نوروزی به هتل محل اقامت تیم پرسپولیس رفتند و با کادرفنی و بازیکنان دیدار کردند.
هواداران پرسپولیس همچنان در حال ورود به ورزشگاه هستند و بیشتر آنها در طبقه دوم مستقر می شوند.
تیم فوتبال پرسپولیس هم اکنون با 62 امتیاز صدر نشین و قهرمان شازدهمین دوره رقابت های لیگ برتراست و پدیده مشهد نیز با 34 امتیاز در جایگاه نهم ایستاده است.
مصاف سرخ پوشان پایتخت با نماینده فوتبال مشهد از ساعت 17 و 45 دقیقه در ورزشگاه آزادی انجام می شود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9029**
خبرنگار: محمد مهدی موذن**انتشاردهنده:علی خورسندی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال