پس از نام نویسی در انتخابات ریاست جمهوری

معاون سابق بیمه ایران: شورای نگهبان دایره احراز صلاحیت را وسیع تر کند

تهران-ایرنا- معاون سابق بیمه مرکزی ایران پس از نام نویسی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: شورای نگهبان دایره احراز صلاحیت را وسیع تر کند تا مردم انتخاب اصلح داشته باشند.

به گزارش روز جمعه خبرنگار سیاسی ایرنا مستقر در ستاد انتخابات کشور، بهمن لامعی پس از نام نویسی در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران افزود:با شعار صداقت، خدمتگزاری، جهاد علمی و کارآمدی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری نام نویسی کرده ام.
وی در پاسخ به این سوال که اگر از سوی شورای نگهبان احراز صلاحیت نشوید تابع قانون خواهید بود؟ افزود: تابع قانون هستم. باید به قانون احترام بگذاریم و اخلاق انتخاباتی را رعایت کنیم.
وی که دارای مدرک دکترای علوم سیاسی است در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه مدرک تحصیلی شما چه ارتباطی با جایگاه شغلی شما در بیمه ایران داشته است؟ اظهارکرد: من از ابتدای انقلاب در بیمه مرکزی مشغول بودم و پس از جنگ، ادامه تحصیل دادم و در این رشته درس خواندم.
این داوطلب انتخابات ریاست جمهوری در بخش دیگری از سخنان خود گفت: انقلاب اسلامی در داخل و خارج در خطر است. اگر با فساد مبارزه نشود خطر بزرگی انقلاب اسلامی را تهدید می کند همانگونه که تمدن های چندین ساله سقوط کردند.
لامعی ادامه داد: اگر قانون سلامت اداری و مبارزه با فساد به خوبی اجرا نشود، فساد در کشور فراگیر و مشکلات سیاسی و فرهنگی گریبانگیر مردم می شود.
معاون سابق بیمه مرکزی ایران گفت: ابزار مهم مبارزه با فساد رسانه ها و مطبوعات هستند و رسانه ها باید در این زمینه اقدام کنند تا مردم بتوانند اصلح ترین را انتخاب کنند.
سیام*9254**1429
خبرنگار: سجاد خسروانیان**انتشار:محسن طاهرزاده

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال