پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری

مهدی کلهر:مستقل آمدم/به تعهدات جمنا پای بند نیستم

تهران-ایرنا- مهدی کلهر مشاور رسانه ای رئیس دولت نهم با حضور در ستاد انتخابات کشور برای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری نام نویسی کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا مستقر در ستاد انتخابات کشور، مهدی کلهر که به همراه همسرش برای نام نویسی در انتخابات ریاست جمهوری به ستاد انتخابات کشور آمده در جمع خبرنگاران درباره اینکه آیا برای نام نویسی با احمدی نژاد هماهنگ کرده است یا خیر؟ گفت: هیچ هماهنگی با احمدی نژاد نداشتم و به صورت مستقل در این انتخابات نام نویسی می کنم.
وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا به تعهدات جمنا پای بند هستید؟ گفت:خیر؛ به تعهدات جمنا پایبند نیستم.
ثبت نام از داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری روز سه شنبه در ستاد انتخابات کشور آغاز شد و تا 26 فروردین به مدت پنج روز از ساعت 8 تا 18 در محل وزارت کشور انجام می شود.
بر اساس اصل 115 قانون اساسی و ماده 35 قانون انتخابات ریاست جمهوری رجال مذهبی و سیاسی واجد شرایط 1- ایرانی الاصل بودن 2- داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران 3- مدبر و مدیر بودن 4- داشتن حسن سابقه و امانت و تقوی 5- مؤمن و معتقد به مبانی جمهوری اسلامی ایران و مذهب رسمی کشور، شخصا یا از طریق معرفی نماینده تام‌الاختیار می‌توانند جهت اعلام داوطلبی و تکمیل فرم پرسشنامه با همراه داشتن اصل شناسنامه و چهار برگ تصویر کلیه صفحات آن و 12 قطعه عکس 4*6 جدید که امسال گرفته باشند، به ستاد انتخابات کشور واقع در میدان فاطمی، ابتدای خیابان شهید گمنام، تالار بزرگ کشور مراجعه کنند.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی 29 اردیبهشت ماه برگزار می شود.
سیام**9254**6084*1429
خبرنگاران: سجاد خسروانیان و امیر خان زاده**انتشار:محسن طاهرزاده

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال