مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته یک والیبال نشسته کشور درآمل آغاز شد

ساری- ایرنا- مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته یک والیبال نشسته مردان باشگاه های کشور روز چهارشنبه به میزبانی تیم سامان سوله آمل در این شهر آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مرحله هفت تیم ؛ مخابرات خراسان رضوی، شهرداری تبریز، نفت گاز گچساران، بیمه دانا گرگان، سامان سوله آمل، هیات ارداق قزوین و هیات رشت که از مرحله گروهی صعود کردند ، تا 25 فروردین در سالن ورزشی شهیدان خوش سیما آمل برای کسب مقام قهرمانی لیگ امسال با هم رقابت می کنند.
این رقابت ها در دو گروه سه و چهار تیمی برگزار می شود که در گروه یک تیم های مخابرات خراسان رضوی، شهرداری تبریز، نفت گاز گچساران وهیات رشت و در گروه دوم این رقابت ها تیم های سامان سوله آمل میزبان مسابقات با تیم های بیمه دانا گرگان و هیات ارداق قزوین هم گروه است.
2 تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهایی صعود تا تکلیف تیم های صعود کننده به دیدار نهایی ودرنهایت قهرمان رقابتهای امسال لیگ دسته یک مشخص شود.
همچنین 2تیم برتر لیگ دسته یک والیبال نشسته مردان باشگاه های کشور به رقابتهای فصل آینده لیگ برتر صعود خواهند کرد.
تیم سامان سوله آمل درنخستین سال حضور خود در مسابقات لیگ دسته یک والیبال نشسته مردان باشگاه های کشور با درخشش درمرحله رفت گروه یک مسابقات به عنوان تیم نخست گروه یک شد ودر بازیهای برگشت ، با قرار گرفتن در رده سوم و به لطف امتیاز ست شماری کمتر درنهایت به مرحله پایانی مسابقات صعود کرد.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال