دورخیز سریعترین مرد ایران برای ثبت رکوردی جدید در آسیا

مشهد- ایرنا- دونده خراسانی ملقب به سریعترین مرد ایران گفت: برای ثبت رکوردی جدید در آسیا و کسب مدال در حال سپری کردن دوره تمرینی سخت و دشواری هستم.

حسن تفتیان روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: به دلیل مشکل رواید مجبور به بازگشت از اردوی پاریس شدم ولی در تلاش هستم دوباره شرایط مساعد شود و دور دوم تمریناتم را در فرانسه سپری کنم.
وی ادامه داد: فعلا تا پایان هفته جاری در زادگاهم تربت حیدریه تمرین خواهم کرد اما شرایط مساعدی برای تمرین در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد فراهم شده که بر اساس برنامه ریزی از هفته آتی تمریناتم را در آنجا آغاز می کنم.
این دونده دوی سرعت گفت: باید از تلاشهای مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی و مسئولان ورزشگاه امام رضا(ع) برای فراهم کردن شرایطی مناسب در مشهد تقدیر و تشکر کرد.
وی به زمان مسابقات قهرمانی آسیا در 15 تیر آتی اشاره و بیان کرد: تلاش می کنم رکورد خود را بهبود بخشم و پیش از آن 28 اردیبهشت جاری در مسابقات کشورهای اسلامی در باکو جمهوری آذربایجان شرکت خواهم کرد.
تفتیان افزود: همچنین به دلیل اینکه نحوه حضورم در مسابقات جایزه بزرگ بین المللی به نظر مربی بستگی دارد تاکنون در این زمینه تصمیمی اتخاذ نشده است.
حسن تفتیان پس از نزدیک به 2 ماه تمرین در فرانسه زیر نظر 'اون ‌تانون گای' 19 فروردین جاری به اردوی خود در آن کشور اروپایی پایان داد و به ایران باز گشت.
وی برای نخستین بار در تاریخ ورزش دو و میدانی ایران با ثبت زمان 10 ثانیه و 17 صدم ثانیه موفق شد در ماده دوی 100 متر به نیمه نهایی المپیک 2016 ریو برسد.
خبرنگار: توحید آرش نیا **انتشاردهنده: حسین کریم زاده
7498/1858

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال