اختصاصی ایرنا؛

جریان سوم، کاندیدای ریاست جمهوری خود را معرفی کرد

تهران - ایرنا - دبیرکل جبهه جهادگران یکشنبه شب اعلام کرد به عنوان کاندیدای جریان سوم در انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم شرکت می کند.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب ایرنا، وهاب عزیزی در نخستین ساعات روز سه شنبه 22 فروردین با حضور در ستاد انتخابات مستقر در وزارت کشور برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی می کند.
وهاب عزیزی دبیرکل جبهه مردمی جهادگران ایران اسلامی در گفت و گو با خبرنگار حوزه احزاب ایرنا گفت: به عنوان کاندیدای 'جریان سوم' و مستقل از جریانات سیاسی برای تشکیل 'دولت جوان' در انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم شرکت می کند.
این فعال سیاسی که مدت 15 سال است دبیرکلی جبهه جهادگران ایران اسلامی را به عنوان یک جریان مردمی بر عهده دارد، هدف خود از حضور در انتخابات ریاست جمهوری را تحقق تخصص گرایی و مشارکت خیل عظیم جوانان در توسعه و پیشرفت کشور اعلام کرد.
عزیزی افزود: مردم از قبیله گرایی سیاسی خسته شده اند. دولت 'جوان ' تخصص گرایی را جایگزین قبیله گرایی و خویشاوند سالاری خواهد کرد.
وی ادامه داد: رنگ 'فیروزه ای' نماد دولت جوان انتخاب شده است تا یادآور پاکی و صداقت، عشق و ایمان، « عشق » به فرهنگ غنی ایرانی اسلامی و « عشق » به همه مردم ایران باشد.
سیام **6084*شبس*1488 *خبرنگار: امیر خان زاده *انتشار: بهمن بامداد**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال