رنگ فیروزه ای نماد انتخاباتی جهادگران ایران اسلامی شد

تهران-ایرنا- دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی گفت: رنگ فیروزه ای به نشانه پاکی و ایمان، شکوفایی اعتقاد و تواضع در برابر خداوند یکتا با پیشنهاد کمیته تبلیغات شورای مرکزی این جبهه و پس از بررسی های کارشناسی با اکثریت آرا به عنوان رنگ سازمانی و نماد انتخاباتی جهادگران انتخاب شد.

وهاب عزیزی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا، رنگ فیروزه ای را به عنوان رنگ نمادین جبهه مردمی جهادگران ایران اسلامی برای تبلیغات انتخاباتی سال 96 اعلام کرد و افزود: در متن و زمینه تمام محصولات تبلیغاتی این جبهه از این رنگ استفاده می شود.
وی ادامه داد: جبهه جهادگران ایران اسلامی که 15 سال سابقه فعالیت در حوزه های سیاسی و اجتماعی دارد اعلام کرده است در انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم و شورای اسلامی شهر دوره پنجم به عنوان یک جریان مستقل شرکت می کند و برای شوراهای اسلامی شهر با لیست مستقل «جریان سوم» وارد می شود.
دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی خاطرنشان کرد: جهادگران لیست جریان سوم شوراهای خود را با محوریت تخصص و تجربه از بین جوان های متخصص و مستعد انتخاب می کند.
عزیزی همچنین گفت: جبهه جهادگران ایران اسلامی تنها جریان سیاسی است که به صورت جدی در شبکه های اجتماعی ورود پیدا کرده است و این جبهه سعی دارد از طریق فضای مجازی افکار عمومی را با خود همراه کند.
به گزارش ایرنا، دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه - ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶- به صورت همزمان در کشور برگزار می شود.
بر اساس جدول زمانی اعلام شده از سوی وزارت کشور، نامزدهای کرسی ریاست جمهوری ایران از 22 تا 27 فروردین ماه فرصت دارند تا با حضور در ستاد انتخابات کشور نام خود را دفتر انتخابات سال 96 بنویسند.
سیام**1058**1336 خبرنگار: محمد افضلی** انتشار: مهرنوش خانزائی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال