بازیگر سریال علی البدل: فیلمنامه، زمان فیلمبرداری کامل شد

تهران- ایرنا- بازیگر فیلم سینمایی گاو که این روزها در سریال «علی البدل» بازی دارد درباره این سریال گفت: قبل از آغاز تصویربرداری این مجموعه، تنها یکی دو قسمت از متن آماده بود و نویسندگان در زمان فیلمبرداری متن را کامل کردند.

عزت الله رمضانی فر بازیگر نقش «ذبیح» روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: خشایار الوند و حسن وارسته با مشاوره محسن تنابنده در زمان فیلمبرداری در هتل محل اقامت عوامل حضور داشتند و فیلمنامه را می نوشتند.
بازیگر سریال《هتل》اظهار کرد: سناریوی این کار به روز نوشته می شد و هم در داستان و در هم زمان تدوین جا داشت که به نقش اعضای شورا بیشتر پرداخته شود تا شخصیت پردازی ها کامل تر و باورپذیرتر باشد.
رمضانی فر در مورد دلیل پذیرفتن بازی در این سریال گفت: مدت ها بود سریال کار نکرده بودم و چون سریال نقش مهمی در دیده شدن بازیگر دارد، این کار را پذیرفتم.
وی همچنین به قرار همکاری دوباره در کارهای آینده سیروس مقدم، تاکید کرد.

*تنوع شخصیت ها زیاد نیست
رمضانی فر در مورد داستان سریال علی البدل گفت: تنوع شخصیت ها زیاد نیست و اگر تاکید زیاد از روی شخصیت 2 خان ، بین باقی شخصیت های اصلی تقسیم می شد، داستان به گونه مطلوب تری پیش می رفت؛ مثلا من در سریال در نقش ذبیح صاحب هتل هستم، وجود هتل می توانست اتفاقات جدید و جذابی را برای مخاطبان رقم بزند.
بازیگر فیلم «خواب های دنباله دار» در مورد اینکه آیا در مدت فیلمبرداری به دلیل آماده نبودن متن، تصویربرداری تعطیل شد یا خیر گفت: یکی دوبار اتفاق افتاد که متن حاضر نبود و فیلمبرداری در حد یکی دو روز متوقف شد، بعد از آماده شدن هر قسمت ما با تنابنده که بازیگردان بود دورخوانی می کردیم و هر کدام از بازیگران نظر خود را می گفتند.

*آثار پخش نشده زیاد دارم/ بودجه مهیا باشد فیلم می سازم
بازیگر فیلم «دو برادر» در مورد کارهای آماده پخش نیز گفت: یک فیلم سینمایی به کارگردانی عباس رزیجی به نام «دم سرد» بازی کرده ام که در جشنواره های خارجی خوب درخشیده؛ همچنین قرار است در دو سریال با کارگردانان جوان همکاری کنم. در ضمن برای یک فیلم کمدی هم پروانه ساخت گرفته ام که اگر بودجه آن تامین شود در سال جاری آن را خودم می سازم.
عزت الله رمضانی فر متولد 1323 در تهران علاوه بر فیلم گاو، در بیش از 50 سال بازیگری دربرخی از شاخص ترین فیلم های سینمای ایران چون پستچی، صادق کرده، بالاش، کفش های میرزانوروز و مجموعه های ماندگار تلویزیونی چون هتل، خبرنامه، چاق و لاغر و مامور سوم به ایفای نقش پرداخته است.
سریال علی البدل به کارگردانی سیروس مقدم و نویسندگی خشایار الوند، حسن وارسته و بازی حسن وارسته ، محمود جعفری، حسین محب اهری، مهدی هاشمی، مهدی فخیم زاده، احمد مهران فر، محسن تنابنده و فروغ قجابگلی در نوروز 96 از شبکه اول سیما هر شب پخش می شود.
این سریال ماجرای 2 خان در روستایی فرضی است که گفته می شود رئیس جمهوری به آنجا سفر خواهد کرد و در تدارک استقبال ، روز و شب می گذرانند.
فراهنگ**9157**1823**1776
خبرنگار: منصوره شوشتری** انتشار: لیلا خطیب زاده

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال