اجرای تمهیدات ترافیکی در اطراف حرم مطهر رضوی

مشهد- ایرنا- مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: با توجه به سخنرانی مقام معظم رهبری در حرم مطهر، امروز اول فروردین تمهیدات خاص ترافیکی در هسته مرکزی شهر به اجرا درآمده است.

سیدمهدی امامی میبدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تا پایان امروز تردد وسائل نقلیه در خیابان های منتهی به حرم مطهر شامل طبرسی، امام رضا(ع)، نواب صفوی و شیرازی مممنوع است.
وی با اشاره به ممنوعیت توقف خودروها در معابر منتهی به حرم بیان کرد: همچنین خدمات دهی توقفگاه های حرم از بامداد امروز تا ساعت 24 تعطیل است و هیچ خودروی پذیرش نمی شود.
امامی میبدی خاطرنشان کرد: برای تسهیل زیارت زائران و همچنین تجدید بیعت با مقام معظم رهبری توقفگاه های سازمان پایانه مسافربری امام رضا(ع) امروز، یکم فروردین‌ماه از ساعت پنج بامداد تا اذان مغرب و پایان سخنرانی رهبری رایگان است.
وی ادامه داد: زائران و مجاوارن می توانند با توقف خودروهای خود در توقفگاه ضلع غربی و شرقی این پایانه با اتوبوس‌های تندرو خط پایانه مسافربری به حرم مطهر رضوی مشرف شوند.
مدیرعامل سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد تاکید کرد: زائران و مجاوران برای جلوگیری از گره های ترافیکی از خودروهای عمومی برای تردد در هسته مرکزی شهر استفاده کنند.
ساعت 15 امروز سخنرانی رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر رضوی برگزار می شود.
تا کنون بیش از سه میلیون و 200 هزار نفر وارد مشهد شده اند.
خبرنگار: ندا جواهرفر ** انتشار دهنده: علی اصغر ایزدی
7505/5132

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر

موضوعات مرتبط