رئیس ستاد انتخابات استان تهران :

6 هزار و 200 صندوق اخذ رای برای استان تهران در نظر گرفته شده است

تهران- ایرنا- رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت : 6 هزار و 200 صندوق اخذ رای برای استان تهران پیش بینی شده که بیشتر آن برای حوزه انتخابیه تهران، ری و شمیرانات در نظر گرفته شده است .

سیدشهاب الدین چاوشی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات تهران، ری و شمیرانات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: تاکنون حدود 150 نفر برای ثبت نام در انتخابات شوراهای تهران مراجعه کرده و کارهای آنها در حال انجام است و امیدوارم هموطنان شاهد برگزاری انتخابات باشکوه و حماسی در 29 اردیبهشت باشند.
وی اظهار کرد: در حال حاضر مجموعا در 16 فرمانداری و در سطح استان و 33 بخشداری عملیات اجرایی ثبت نام نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز شده و تا پایان وقت اداری ششم فرودین سال 96 نیز ادامه دارد.
چاوشی افزود: بعد از پایان ثبت نام(ششم فروردین) هیات های اجرایی کار بررسی صلاحیت ها و گزارش ها را درباره نامزدها شروع می کنند.
معاون سیاسی اجتماعی استانداری با بیان اینکه در مجموع استان تهران، 19 شهر دارای کرسی های هفت الی 9 نفره واجد شرایط برای انتخابات الکترنیکی هستند، ابراز امیدواری کرد: برگزاری این انتخابات تجربه موفقی برای دوره های بعدی به یادگار بگذارد.
چاوشی ادامه داد: مجموع روستاهایی که واجد شرایط برای برگزاری انتخابات شورای روستایی هستند، 503 روستا است.
رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: طبق قانون و برآورد انجام شده انتخابات الکترونیکی در 19 شهر استان تهران برگزار می شود.
خبرنگار : سید مجید بروجردی ** انتشار دهنده : اصغر رضاخانی
تهرام/1109/7247 / 6139 /1484

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال