ادامه ابرناکی آسمان گیلان

رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ادامه ابرناکی آسمان همراه با بارش باران در استان در نخستین روزهای فصل بهار خبر داد.

مازیار غلامی روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت توده هوای به نسبت ناپایدار در منطقه است که بر این اساس طی 72 ساعت آینده به طور غالب آسمانی نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بعضی ساعت ها بارندگی (ارتفاعات بالا دست احتمال بارش برف) ، گاهی وزش باد / کاهش ابر پیش بینی می شود.
وی آسمان امروز گیلان را نیمه ابری تا ابری، بعضی نقاط بارندگی پراکنده، گاهی با کاهش ابر عنوان و برای فردا (سه شنبه) نیز آسمان را نیمه ابری تا ابری، در بعضی ساعت ها بارندگی پیش بینی کرد.
غلامی بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته را با 16 درجه مربوط به منجیل و کمینه دما را با چهار درجه مربوط به جیرنده و ارتفاعات جنوب شرقی استان ذکر کرد.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: بیشینه و کمینه دمای رشت نیز در شبانه روز گذشته به ترتیب 13 و 9 درجه ثبت شده است.
وی اضافه کرد: بیشترین میزان بارش باران در گیلان طی شبانه روز گذشته، با 10 میلیمتر مربوط به جیرنده بوده و در ایستگاه هواشناسی رشت نیز بارش چهار میلیمتر باران ثبت شده است.
خبرنگار:امیرپوراحمد**انتشاردهنده:امیرحسین کبیری
7294/2007

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال