پنجعلی: قطر خطرناک است

تهران- ایرنا- مربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ایران به شرط برد مقابل قطر شانس بسیار زیادی برای صعود به جام جهانی روسیه خواهد داشت، هر چند کسب چنین نتیجه ای راحت نیست؛ قطر تیم خطرناکی است.

سید محمد پنجعلی قمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اگر قطر، آن قطری باشد که در بازی رفت دیدیم روز سختی برای تیم ملی خواهد بود چرا که در بازی رفت نیز توپ و میدان دست آنها بود و ما روی یک اتفاق و اشتباه دروازه بان آنها به گل برتری رسیدیم.
لیبرو اسبق و 61 ساله تیم ملی فوتبال که دوسال نیز در تیم فوتبال الاتحاد قطر بازی کرده است ادامه داد: چون بازی اخیر ایران و عراق را ندیدم نمی توانم ارزیابی فنی از تیم ملی داشته باشم اما واقعیت این است که از نظر برتری نفری هیچ تیم آسیایی در قد و قواره ایران نیست.
زننده 45 گل در تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: لژیونرهای ما نیز تجربه زیادی در فوتبال اروپا کسب کرده اند که تیم ملی را از نظر نفرات بسیار غنی ساخته است هر چند هر چه ضربه می خوریم از ضعف در کار گروهی است.
پنجعلی گفت: هم ما و هم قطر به برد در این بازی احتیاج داریم. قطری ها خطرناک خواهند بود ولی اگر ما از بازی احساسی بپرهیزیم و با یک روال منطقی کار را ادامه دهیم شانس کافی برای کسب سه امتیاز این بازی خواهیم داشت اما اگر امتیاز هم از دست بدهیم مساله مهمی به وجود نیامده است.
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: تیم ملی بعد از آن حواشی که در گذشته داشت دچار مشکلاتی شد که امیدواریم با برطرف شدن آنها با تمام ظرفیت خود به میدان دوحه برویم و عیدی خوبی به ملت ایران دهیم.
ورزشی 3081* 1823
خبرنگار: ناصر غضنفری * انتشار: طاهره نبی اللهی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال