فرمانده انتظامی تهران بزرگ:

20 تن انواع مواد مخدر در سال 95 کشف شد/ اوضاع امنیت تهران مطلوب است

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: 20 تن انواع مواد مخدر را در سال 95 کشف کردیم و امیدواریم با برنامه ریزی انجام شده برای سال 96 شاهد وضع بهتری باشیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، سردار حسین ساجدی نیا روز یکشنبه در رزمایش طرح های نوروزی پلیس که در میدان آزادی تهران برگزار شد؛ افزود: در حوزه امنیت و اطلاعاتی وضعیت خوبی در تهران حاکم است و با بررسی و رصد انجام شده، موارد خاصی نداشتیم.
وی ابراز امیدواری کرد در روزهای پایانی سال 95 با برنامه ریزی های انجام شده در سطح محلات تهران شاهد وضع مناسب و مطلوبی از امنیت باشیم و ادامه داد: امسال در مقایسه با سال 94، شاهد کاهش 12 درصدی سرقت در تهران بودیم .
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: پاسگاه موقت پلیس که در سطح محلات تهران از روز گذشته ایجاد شده اند، وظیفه حفظ امنیت و جلوگیری از سرقت را در روزهای تعطیلات نوروزی برعهده دارند.
ساجدی نیا گفت:عوامل پلیس علاوه براستقرار در نقاط مختلف محلات در بزرگراه های شهر تهران نیز استقرار خواهند داشت تا از بروز رفتارهای مخاطرآمیز رانندگان خاطی جلوگیری کنند.
وی با اشاره به استقرار ایست بازرسی در نقاط مختلف شهر اظهار کرد:‌ این اقدامات به منظور کاهش سرقت در این ایام تعطیل انجام خواهد شد.
ساجدی نیا در پایان از افزایش حقوق عوامل کادر ناجا در سال 96 خبر داد.
اجتمام**9136**1429
خبرنگار: فرزانه جلالیان**انتشار:محسن طاهرزاده
آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaej

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال