پرواز کرمانشاه - شارجه برقرار شد

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه از برقراری پرواز کرمانشاه - شارجه دوبی خبر داد و گفت: این پرواز ویژه نوروز 96 راه اندازی شده است.

مجتبی بیاتی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اولین پرواز مسیر کرمانشاه - شارجه دوبی ساعت 12 ظهر امروز توسط شرکت هواپیمایی ' ایرعربیه ' انجام شد.
وی ادامه داد: پروازهای این مسیر ویژه ایام نوروز طراحی شده و قرار است تا 15 فروردین 96 در مجموع 10 پرواز (پنج پرواز رفت و پنج پرواز برگشت) انجام دهد.
بیاتی ادامه داد: در صورت استقبال مسافران و پر شدن صندلی های هواپیما، پرواز کرمانشاه - شارجه بعد از تعطیلات نوروز هم ادامه می یابد.
مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه، تعداد پروازهای هفتگی فرودگاه کرمانشاه را بین 120 تا 130 پرواز در هفته عنوان و اظهار کرد: هم اکنون به هفت مسیر داخلی پرواز داریم.
وی گفت: شیراز، مشهد، تهران، کیش، قشم، عسلویه و بندرعباس مسیرهای پرواز فرودگاه کرمانشاه است.
بیاتی در پایان اظهار کرد: طی 11 ماه سپری شده از سال جاری، چهار هزار و 716 پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه کرمانشاه انجام شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 24 درصد رشد نشان می دهد.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال