جشنواره کارآفرینی سبز بوم‌تک در دانشگاه علم ‌و صنعت برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- اولین جشنواره کارآفرینی سبز بوم‌تک، اردیبهشت ماه سال 1396 به میزبانی دانشگاه علم ‌و صنعت ایران برگزار می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از دانشگاه علم و صنعت ایران، این جشنواره با همکاری سازمان توسعه منابع انرژی، سازمان حفاظت محیط‌ زیست، دانشگاه تربیت مدرس، شرکت فناوری‌های راهبردی بنیان، موسسه دانش بنیان برکت و شتاب دهنده نوتک برگزار خواهد شد.
در این جشنواره که با محوریت فناوری‌های پاک (Clean-Tech) تدارک یافته است، طرح‌هایی در زمینه فناوری اطلاعات، انرژی های‌نو و تجدید‌پذیر، شیمی سبز، حمل و نقل سبز، فناوری بازیافت، شهر هوشمند، باتری و ذخیره‌سازها، مدیریت پسماند و نانوفناوری پذیرفته و داوری می‌شوند.
جشنواره کارآفرینی سبز بوم‌تک در دو بخش محصولات و ایده‌ها تعریف شده است که در بخش اول، طرح‌ها و محصولات ثبت‌نامی پس از داوری توسط کمیته علمی جشنواره برای ورود به مرحله پیش‌شتابدهی یک‌ماهه بوم‌تک آماده می‌شود، طرح‌های برگزیده با همکاری مربیان رویداد برای ارائه به سرمایه‌گذاران در مراسم اختتامیه آماده خواهد شد و در نهایت محصولات برتر در جشنواره تا سقف چهار میلیارد ریال مورد حمایت قرار می‌گیرند.
در بخش دوم جشنواره کارآفرینی سبز بوم‌تک، از 3 ایده‌‌ برتر حمایت مالی صورت می‌گیرد تا با شتابی بیشتر مراحل توسعه خود را طی کنند.
علاقمندان برای ثبت ‌نام در نخستین دوره جشنواره کارآفرینی سبز بوم‌تک می‌توانند به سایت Boomtech.iust.ac.ir مراجعه کنند.
علمی**1055**1834
خبرنگار: زینب کارگر ** انتشاردهنده: ناهید شفیعی
برای اطلاع از اخبار متنوع علمی و فناوری، با کانال علمی ایرنا در تلگرام همراه شوید:irnaelm@https://telegram.me

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال