وزیر کشور دستور شروع فرآیند انتخابات میاندوره ای مجلس در حوزه های اصفهان، مراغه، اهر و بندرلنگه را صادر کرد

تهران - ایرنا - وزیر کشور در ابلاغی خطاب به فرمانداران اصفهان، مراغه، اهر و بندرلنگه دستور شروع فرآیند انتخابات اولین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را در این چهار حوزه انتخابیه صادر کرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، متن کامل نامه عبدالرضا رحمانی فضلی به فرمانداران یاد شده به این شرح است:
فرمانداران محترم اصفهان، مراغه، اهر و بندرلنگه
مراکز حوزه های انتخابیه اولین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی
سلام علیکم
انتخابات اولین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از روز یکشنبه مورخ 08/12/1395 همزمان با ثبت نام از داوطلبان نمایندگی آغاز می گردد. مهلت ثبت نام از داوطلبان هفت روز است که تا پایان روز شنبه مورخ 14/12/1395 ادامه خواهد داشت و همچنین اخذ رای انتخابات یاد شده در روز جمعه مورخ 29/02/1396 در حوزه های انتخابیه مربوطه بعمل خواهد آمد.
با عنایت به اینکه هیاتهای اجرایی مراکز حوزه های انتخابیه و هیاتهای اجرایی حوزه های فرعی باید همزمان از روز یکشنبه مورخ 08/12/1395 حداکثر در مدت شش روز تشکیل شوند، مقتضی است بر اساس مواد 31 و 32 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی مصوب 7/9/1378 با اصلاحات و الحاقات بعدی و فرمهای آن در چارچوب برنامه زمانبندی انتخابات و بخشنامه های صادره نسبت به تشکیل هیات اجرایی و ارسال صورت جلسه انتخاب معتمدین اصلی و علی البدل آن به ستاد انتخابات کشور اقدام نمایند.
این بخشنامه به منزله دستور شروع انتخابات اولین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در آن حوزه انتخابیه تلقی می گردد، بنابراین لازم است در اجرای ماده 9 آیین نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی مصوب 21/9/1378 هیات وزیران با اصلاحات بعدی وصول آن را بر اساس فرم شماره 6 آیین نامه اجرایی به ستاد انتخابات کشور اعلام نمایند.
عبدالرضا رحمانی فضلی
سیام**6084**1449*تنظیم: امیر خان زاده*انتشار:امیر کاردان راد

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال