معاون استاندارالبرز:

عملکرد دولت در بخش اقتصادی اطلاع رسانی شود

کرج-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری البرز با اشاره به اقدامات گسترده دولت یازدهم در توسعه اقتصادی کشورگفت: عملکرد دولت تدبیر وامید در بخش اقتصادی باید اطلاع رسانی شود.

به گزارش ایرنا، عباداله کامکار در ششمین رویداد کارآفرینی همسو که عصر دوشنبه در سالن میلاد شهرداری کرج برگزار شد با ابراز خرسندی از حضور در جمع نخبگان و فرهیختگان کارآفرین افزود: ایده پردازان در ایجاد اشتغال اینترنتی اقدامی بسیار دقیقی کرده اند.
وی ادامه داد: باید تمام مردم و به خصوص نخبگان و کارآفرینان از اقدامات صورت گرفته در حوزه اقتصادی و بویژه صنعتی کشور و به تبع آن استان البرز مطلع باشند.
کامکار گفت: صاحبان سرمایه از داخل و خارج کشور ابتدا اطلاعات خود را از بدنه مردم دریافت می کنند، بنابراین تمام اقشار جامعه باید آگاهی کافی از ظرفیت های موجود داشته باشند.
وی افزود: استان البرز به عنوان قطب علم و فناوری کشور مطرح است از این رو مسئولان و به خصوص استاندار البرز نگاه ویژه ای به کارآفرینان، ایده پردازان و نخبگان داشته و درصدد بهره گیری از ظرفیت های موجود در این بخش هستند.
معاون استاندار البرز خاطر نشان کرد: برای تسهیل در امور سرمایه گذاران و صاحبان صنایع جلسات و کارگروه های فراوانی برگزار می شود ولی ایده پردازان در این رابطه کمترین بار را دارند چراکه آنها به نوعی تسهیل گر هستند.
وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه در استان البرز طی هفته پژوهش گفت: بر این اساس درصدد برداشتن دیوار بین دانشگاه و پژوهشگاه با کارخانه ها و تولید هستیم.
کامکار افزود: امسال 250 غرفه برپا شد که طی آنها 300 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی صورت گرفت.
وی ادامه داد: البرز دارای پتانسیل های فراوانی بوده و در کنار ان نبوغ جوانان ایرانی زبانزد است بنابراین می تواند از تمامی این ارزش ها در کنار هم بهره برد.
کامکار با اشاره به موضوع برجام گفت: در سایه مذاکرات توانمند با هدایت مقام معظم رهبری و تدبیر دولت تدبیر و امید و اقدام به جای مذاکره کنندگان فضا به نفع ایران تغییر خواهد کرد.
وی افزود: شعارهایی که اکنون از سوی رییس جمهوری امریکا مطرح است اهمیتی ندارد چراکه 147 بانک با ایران دوباره مبادلات مالی خود را از سر گرفته اند و تحولات دیگری نیز در سایه برجام محقق می شود.
کامکار گفت: دراین شرایط جوانان کشور می توانند با کار افرینی برای خود و دیگران دولت را در ایجاد بستر اشتغال یاری کنند.
6155/1535خبرنگار:مژگان السادات سجادی ** انتشار دهنده : محمد عزیزپور

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال