سرپرست فرمانداری بندرانزلی :

خدمات رسانی 67 دستگاه سنگین و سبک و 225 نیروی انسانی در بندرانزلی

انزلی- ایرنا- به دنبال بارش برف سنگین و تداوم آن ، سرپرست فرمانداری بندرانزلی از خدمات رسانی 67 دستگاه ماشین آلات سنگین و سبک و 225 نیروی انسانی به شهروندان در کلیه مسیرهای محدوده این شهرستان خبر داد.

میرشمس مومنی زاده جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: سه دستگاه گریدر ، 2 دستگاه لودر ، 2 دستگاه باب کت و 20 دستگاه خودروی سنگین و سبک از سوی شهرداری بندرانزلی ، به همراه یک صد نفر از پرسنل آن ، از ساعات آغازین بارش برف درحال ارائه خدمات به شهروندان هستند.
وی با اشاره به بهره گیری از 2 دستگاه گریدر ، سه دستگاه لودر ، سه دستگاه خودروی سبک و سنگین و 20 نفر نیروی انسانی از سوی اداره راهداری شهرستان افزود : اداره بنادر و دریانوردی بندرانزلی نیز یک دستگاه گریدر ، یک دستگاه لودر ، سه دستگاه خودروی سبک و سنگین و 20 نفر نیروی انسانی برای ارائه خدمات دربارش برف اختصاص داده است.
مومنی زاده به فعالیت پنج تیم گشت سیار ، متشکل از 20 تن از ماموران اداره گاز شهرستان از شامگاه روز گذشته اشاره و تاکید کرد: تیم سیار اداره برق شهرستان انزلی نیز در قالب 35 نفر نیروی انسانی و با استفاده از 12 خودرو مشغول فعالیت هستند.
وی با بیان اینکه نیروهای هلال احمر نیز با 2 دستگاه آمبولانس و 30 نفر نیروی انسانی به حالت آماده باش کامل هستند گفت: اداره آب و فاضلاب شهری نیز با استفاده از 35 نیروی انسانی ، چهار تیم گشت سیار تشکیل داده و در صورت بروز کوچکترین مشکل بلافاصله اقدام می کنند.
سرپرست فرمانداری بندرانزلی به حضور 2 تیم گشت سیاراداره آبفای روستایی در قالب 15 نفر و استفاده از 2 خودرو اشاره و افزود : علاوه بر نیروهای امدادی و دستگاه های اجرایی از همکاری جمعی از نیروهای بسیجی ، داوطلبان هلال احمر و همچنین داوطلبان سازمان های مردم نهاد بهره مند هستیم .
مومنی زاده با بیان اینکه با مدیریت فرمانداری، امور بازگشایی مسیر در روستاها به عهده راهداری و در معابر شهری برعهده شهرداری است توصیه کرد :شهروندان در صورت مواجهه با هرگونه مشکل در سطح شهرستان به حوزه های مربوط به خود مراجعه کرده و به منظور جلوگیری از انتشار شایعات ، اخبار صحیح را از رسانه های رسمی پیگیری کنند.
بارش برف سنگین از نیمه شب دیشب در استان گیلان آغاز شده و همچنان ادامه دارد و تا کنون در مناطق جلگه ای و کوهستانی بین 20 سانتی متر تا 5 / 2 متر برف بر زمین نشسته است.
بندرانزلی در 40 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.
خبرنگار :رضا اکبری ** انتشار : نصراله ابراهیمی
7471/6070

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال