مراسم اربعین ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی روز پنج شنبه برگزار می شود

تهران- ایرنا- روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار سومین اطلاعیه به مناسبت اربعین ارتحال آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی اعلام کرد: مراسم اربعین ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی روز پنج شنبه - 28 بهمن 95- در حرم امام خمینی (ره) برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در این اطلاعیه که روز دوشنبه منتشر شد، افزود: بر اساس تصمیمات جلسه ستاد هماهنگی جهت چگونگی برگزاری مراسم اربعین ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، یار دیرین امام خمینی(ره)، حجت‌الاسلام والمسلمین مجید انصاری، معاون حقوقی رئیس‌جمهوری در این مراسم سخنرانی خواهد کرد.
همچنین در این اطلاعیه آمده است: پیرو تماس‌های تلفنی اقشار مختلف مردم و نمایندگان رسانه‌ها و پرسش درباره زمان، مکان، سخنرانی و چگونگی مراسم اربعین ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، به اطلاع مردم عزیز و بزرگوار ایران اسلامی می‌رساند که متعاقب دو اطلاعیه قبلی این مراسم روز پنج‌شنبه 28 بهمن 1395 از ساعت 15 الی 17 در کنار مرقد آن مجاهد نستوه در حرم امام (ره) برگزار می‌شود.
این اطلاعیه تاکید کرده است: نمایندگان رسانه‌ها اعم از خبرنگاران، عکاسان و فیلمبرداران نیز جهت شرکت در این مراسم تا ساعت 13:30 پنج‌شنبه به درب غربی حرم مطهر امام خمینی(ره) مراجعه کنند.
همچنین این اطلاعیه می افزاید: در جلسه ستاد هماهنگی جهت چگونگی برگزاری مراسم اربعین ارتحال رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه احتمالاً از استان‌ها و شهرستان‌های دیگر برای شرکت در این مراسم به تهران و حرم امام(ره) می‌آیند، بر اطلاع‌رسانی بیشتر و دقیق جهت آگاهی همه مردم تأکید شده است.
در جلسه ستاد هماهنگی این مراسم علاوه بر نمایندگان مجمع تشخیص مصلحت نظام، محمدعلی انصاری سرپرست آستان امام خمینی(ره)، محسن هاشمی فرزند آیت‌الله هاشمی، عیسی فرهادی فرماندار تهران و محمود صوفی بخشدار بخش آفتاب نیز حضور داشتند.
سیام**3070**3061**1449**تنظیم کننده: داود نخ کوب نیاسر*انتشاردهنده: امیر کاردان راد

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال