لیگ برتر فوتسال/ صدرنشین مقابل دانشگاه آزاد متوقف شد

تهران- ایرنا- دیدارتیم های گیتی پسند و دانشگاه آزاد امروز(جمعه) با تساوی سه برسه هفته بیست و یکم لیگ برتر به پایان رسید، اگرچه صدرنشین مقابل قعرنشین جدول متوقف شد اما با همین یک امتیاز نیزهمچنان بی نگرانی صدر نشین ماند.

به گزارش ایرنا، ‌درحال حاضر تیم گیتی پسند با 51 امتیاز صدر جدول رقابت ها را در اختیار دارد و تیم دانشگاه آزاد با یک امتیاز از دیدار امروز پنج امتیازه شد و همچنان درقعر جدول رقابت ها جا خوش کرده است.
در دیگر دیدار امروز تیم های تاسیسات دریایی تهران و مس سونگون در تبریز به مصاف هم رفتند و این دیدار با نتیجه سه بر دو به نفع میزبان پایان یافت تا مس سونگون با 45 امتیاز در رده دوم این رقابت ها باقی بماند اما با توجه به برد سه بریک ملی حفاری اهواز مقابل آذرخش بندرعباس، فاصله تاسیسات دریایی و ملی حفاری از پنج به دو رسیده و با یک باخت دیگرممکن است جایگاهش را از دست بدهد.
درقزوین هم تیم الوند این شهربا ارژن شیراز بازی کرد و میزبان با نتیجه پنج بر یک شکست را پذیرفت.
دبیر تبریز و یاسین پیشرو قم نیز این هفته مقابل هم صف آرایی کردند و تبریزی ها توانستند با نتیجه 4 بر دو بازی را به نفع خود پایان داده و با کسب سه امتیاز و در مجموع 44 امتیاز حضور خود در رده سوم را ادامه دهند.
دیدار تیم های شهرداری ساوه و شهروند ساری نیز با نتیجه 9 بر سه را شکست داد و مقاومت البرز نیز با نتیجه 6 بر سه بازی را به فرش آرا مشهد واگذار کرد.
به این ترتیب صدر جدول رقابت ها بدون هیچ تغییر باقی ماند و به ترتیب پس از گیتی پسند ، تیم های مس سونگون ،‌دبیری تبریز و تاسیسات دریایی به ترتیب رده دوم تا چهارم جدول را در اختیار دارند.
ورزشی *1724*1828
خیرنگار: خدیجه روزبهانی * انتشار: حسین فتح الهی
'برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.'

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال