مراسم رونمایی و فن بازار محصولات شرکت‌های فناور برگزار می‌شود

تهران-ایرنا-رونمایی و فن بازار محصولات شرکت‌های فناور مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هفدهم بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش روز چهارشنبه گروه علمی ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مراسم رونمایی از 10محصول برتر شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، با حضور جمعی از شخصیت‌های دانشگاهی و مدیران علمی و صنعتی کشور، سرمایه‌گذاران، مشاوران تخصصی، مدیران واحدهای فناور برگزار می‌شود.
در این مراسم میزهای تجاری در اختیار سرمایه‌گذاران علاقه‌مند و افرادی که در حوزه فناوری فعالیت دارند قرار داده می‌شوند تا با یکدیگر به مذاکره بپردازند.
نخستین آزمایشگاه کسب‌وکار کشور پیرامون این رویداد راه‌اندازی می‌شود. همچنین تفاهم‌نامه نخستین پارک فناوری تخصصی ICT کشور به امضا می رسد.
برگزاری پانل سیاست‌های تجاری‌سازی فناوری با حضور مقامات و مدیران ارشد دولتی و خصوصی از دیگر برنامه‌های برگزاری این رونمایی و فن بازار است.
همزمان با برگزاری رویداد رونمایی و فن بازار پارک علم و فناوری دانشگاه تهران مسابقه سرمایه‌گذاری مجازی برگزار می‌شود. این مسابقه با هدف آشنایی افراد حاضر در مراسم با نحوه سرمایه‌گذاری و معیارهایی که باید در سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شود برگزار می شود.
علمی**1023**1440
دریافت کننده:ابوالقاسم تیموری**انتشاردهنده: معصومه گلشن

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال