جهانگیری اصلاح بخشی از آیین نامه اجرایی قانون بودجه سال 95 را ابلاغ کرد

تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری تصویبنامه هیات وزیران درباره اصلاح آیین‌نامه اجرایی بند (ز) تبصره (5) قانون بودجه سال 1395 کل کشور را جهت اجرا به دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد.

به گزارش ایرنا هیات وزیران به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب کرد:
آیین‌نامه اجرایی بند (ز) تبصره (5) قانون بودجه سال 1395 کل کشور موضوع تصویب‌نامه شماره 69348/ت53410هـ مورخ نهم شهریور ماه 1395 به شرح زیر اصلاح می‌شود:
1- در بند (ث) ماده (1) عبارت 'موضوع بند (د) ماده (1) این آیین نامه در' حذف می‌شود.
2- متن زیر به عنوان تبصره (2) به ماده (3) اضافه و تبصره سابق به عنوان تبصره (1) تلقی می‌شود:
تبصره 2- دستگاه اجرایی با اخذ وکالت‌نامه از اشخاص ذی‌نفع که مطالبات آنها از دولت کمتر از حد نصاب معاملات کوچک می‌باشد، می‌تواند تمام یا بخشی از اسناد خزانه اسلامی منتشره را با رعایت ماده (9) این آیین‌نامه به قیمت روز عرضه و ضمن ارایه نقدینگی حاصل به اشخاص ذی‌نفع تعهدات خود را به میزان قیمت اسمی اسناد مذکور تسویه نماید. چارچوب وکالت‌نامه مذکور توسط معاونت حقوقی رییس جمهوری تعیین و برای ابلاغ به دستگاه‌های اجرایی مشمول بهوزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام می‌گردد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، اسحاق جهانگیری این مصوبه را برای اجرا به وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرده است.
سیام ** 9314**1449
تنظیم: داود توسلی**انتشار: امیر کاردان راد

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال