با ابلاغ جهانگیری؛

سیصد میلیارد ریال به تعاونی های صیادان گیلان اختصاص یافت

تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری تصویبنامه هیات وزیران را مبنی بر اختصاص 300 میلیارد ریال برای جبران خسارات، تعدیل و ساماندهی تعاونی‌های صیادان پره (تور گستر) استان گیلان به دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، هیات وزیران در جلسه پانزدهم دی ماه 1395 به پیشنهاد وزارت کشور و تایید سازمان برنامه و بودجه کشور و به استناد اصل یکصد وسی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب کرد:
1- مبلغ سیصد میلیارد (000ر000ر000ر300) ریال به صورت هزینه‌ای از محل منابع ماده (10) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت موضوع بند (م) ماده (28) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2) - مصوب 1393-، برای جبران خسارات، تعدیل و ساماندهی تعاونی‌های صیادان پره استان گیلان، در اختیار استانداری قرار می‌گیرد تا برابرقوانین و مقررات مربوط هزینه شود.
2- سازمان برنامه وبودجه استان گیلان موظف است ضمن نظارت فنی و اجرایی بر روند انجام کار، گزارش عملکرد اعتبارات فوق را در مقاطع زمانی سه ماهه به سازمان برنامه بودجه کشور ارسال نماید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، اسحاق جهانگیری این مصوبه را برای اجرا به وزارتخانه های کشور، امور اقتصادی و دارایی، جهادکشاورزی و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.
سیام ** 9314**1429
تنظیم: داود توسلی** انتشار:محسن طاهرزاده

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر