کتاب های پرفروش کدامند؟

تهران - ایرنا- 10عنوان کتاب ادبیات و رمان در هفته گذشته در صدر پرفروش های بازار نشر قرار گرفتند.

به گزارش روز شنبه خبرنگار گروه فرهنگی ایرنا از خانه کتاب، «تاریخ عشق» دومین ترجمه ترانه علیدوستی، در مدت زمانی کوتاه دو بار تجدید چاپ شده، رمان «نام من سرخ» که از میراث ادبی و زیبایی ‌شناسی و تمدنی ایرانی بهره گرفته است بیش از سایر آثار مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.
همچنین آثاری چون «عمارت نیمه شب» نوشته سپیده سیاوشی از انتشارات چشمه،
«حافظ از نگاهی دیگر» نوشته علی حصاری از انتشارات چشمه، «در آینه» نوشته غلامعلی رجایی از انتشارات کویر نیز از جمله آثاری بودند برای نخستین‌بار به فهرست پرفروش‌های بازار نشر راه یافتند.
کتاب های 'بهترین شکل ممکن' نوشته مصطفی مستور از نشر چشمه که مجموعه‌ای از 6 داستان بوده و هر کدام از این داستان‌ها در یکی از شهرهای شیراز، تهران، بندرانزلی و غیره اتفاق می افتد، 'شازده کوچولو' اثری از آنتوان دوسنت اگزوپری با ترجمه احمد شاملو از نشر نگاه که دیدگاه نویسنده از دوست داشتن و عشق و هستی در قالب داستان است،
'ملت عشق ' تالیف الیف شافاک و ترجمه ارسلان فصیحی از نشر ققنوس که روایتی موازی از زندگی یک خانواده آمریکایی و زندگی شمس تبریزی بوده نیز در رده پرفروش های هفته قرار گرفتند.
'پاییز فصل آخر سال است' از نسیم مرعشی از نشر چشمه درباره برش‌هایی از زندگی سه دختر در آستانه‌ 30 سالگی. سه دختری که زندگی ‌شان از در دوران دانشگاه با هم گره خورده و حالا در حالی که راهشان کاملا از هم جداست، کماکان روی زندگی هم تاثیر می‌گذارند، 'دختری در قطار' تالیف پائولا هاوکینز با ترجمه محبوبه موسوی از نشر میلکان رمانی پلیسی درباره زندگی راشل واتسون زنی سی و دوساله‌ای که پس از ترک شدن توسط همسرش زندگی سختی را می‌گذراند، و غیره از دیگر آثار پرفروش در هفته گذشته هستند.
فراهنگ**9022**1027** خبرنگار: رقیه نوری** انتشار دهنده: جواد دهقانی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال